STSport

Superkombat Fighting Championship, jedna z czołowych serii imprez kickbokserskich na świecie, powraca na żywo do FightBox HD. Transmisja z Bukaresztu rozpocznie się w sobotę 7 listopada o 18:30.

Mario Katic

FightBox zaprezentuje walki z cyklu New Heroes, stawiające w ringu najlepszych zawodników wchodzących właśnie do elity sportu. W dwóch najbardziej wyczekanych walkach w kategorii średniej (do 71 kg) Chorwat Mario Katic zmierzy się z Rumunem Cristianem Mileą, a Grek Meletis Kakaoubavas z faworyzowanym Claudiu Badoi, również z Rumunii.

Promotorzy z Superkombat wybierają do cyklu New Heroes najbardziej obiecujących fighterów, zdeterminowanych, by wspiąć się w światowej hierarchii. 7 listopada w Bukareszcie pojawią się zawodnicy z pięciu krajów. Poniżej przeczytać można pełną kartę walk:

New Heroes Series – na żywo w FightBox HD

-71 kg: Nikola Cimeša (Serbia) vs Robert Stoica (Rumunia)

88 kg: Sebastian Cozmanca (Rumunia) vs Cosmin Ionescu (Rumunia)

-86 kg: Nourdine Echiguer (Maroko) vs Dumitru Topai (Rumunia)

-81 kg: Bogdan Nastase (Rumunia) vs TBA

-71 kg: Mario Katić (Chorwacja) vs Cristian Milea (Rumunia)

-71 kg: Meletis Kakaoubavas (Grecja) vs Claudiu Badoi (Rumunia)

-64,5 kg: Cristi Spetcu (Rumunia) vs TBA

Superkombat to czołowa liga kickbokserska i największa europejska marka sportów walki. Organizacja produkuje gale na całym świecie, łącząc w nich świat sportu z showbiznesem.

Gala New Heroes będzie transmitowana na żywo w FightBox HD do ponad 40 krajów, a także dostępna online na platformie FilmBox Live oraz w systemie pay-per-view na fightboxlive.com.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.