STSport

Fighters Arena– komunikat prasowy 

Organizator gali Fighters Arena, pragnie poinformować sympatyków i kibiców Sztuk i Sportów Walki a w szczególności MMA o kolejnej trzeciej już edycji imprezy, która odbędzie się 21 kwietnia w największej i prestiżowej hali Atlas Arena w Łodzi.


Nasze wydarzenie na trwałe wpisało się do historii polskich sportów walki a my dwukrotnie stworzyliśmy świetne widowisko dla fanów z udziałem wielu sław MMA nie tylko z naszego kraju. W pierwszej edycji gwiazdą wieczoru był Paweł Nastula – mistrz olimpijski w Judo, który po raz pierwszy w Polsce wystąpił właśnie u nas we wrześniu 2010 roku.  Dodatkowo także, po raz pierwszy, doszło do meczu międzypaństwowego w MMA, w którym Polska ekipa, głównie w oparciu o świetnych łódzkich zawodników, pokonała Węgry.

Podczas drugiej gali w marcu 2011 roku w Atlas Arenie wystąpiła cała polska czołówka.  Tomasz Drwal, który stoczył pierwszy pojedynek w Polsce po karierze w UFC. Michał Kita, który święcił triumfy w Holandii i Rosji . Z zagranicznych gości wystąpili tak świetni zawodnicy jak Konstantin Gluhov z Łotwy, czy Leonardo „Chocolate” Nascimento z Brazylii, a Polacy tradycyjnie pokazali kunszt wygrywając z reprezentacją Litwy. Co ważniejsze, zwycięstwa odnieśli zawodnicy z Łodzi ogromnie ciesząc tym miejscowych kibiców.

Nasz trzeci event planujemy również z udziałem wielu gwiazd, których nazwiska podamy w kolejnych informacjach. Na pewno będą to bardzo znane postacie i atrakcyjne zestawienia, gwarantujące wielkie emocje. Już dziś serdecznie zapraszamy tą informacją inaugurując nowy sezon 2012 roku i życząc przy tej okazji wszystkim wiernym fanom, sympatykom i kibicom Sportów Walki Szczęśliwego Nowego Roku.
Pozdrawiam
Organizator Gali Fighters Arena

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.