STSport

Organizacja Fight Exclusive Night, pragnie poinformować o pierwszym oficjalnym pojedynku MMA jaki zostanie stoczony podczas gali FEN 3, która odbędzie się w Hali Stulecia we Wrocławiu w dniu 28 czerwca 2014. Zmierzą się w nim młody polski zawodnik, Tymoteusz „Omen” Świątek (13-2-1) i Szwed, Martin Fouda (4-2-1). Jest to pojedynek, który ogłosiliśmy już podczas inaugurującej imprezę konferencji prasowej.

20-letni Tymoteusz Świątek to jeden z najbardziej perspektywicznych zawodników młodego pokolenia polskiego MMA. Już sam bilans szesnastu stoczonych walk w tym wieku, każe widzieć w nim zawodnika doświadczonego, ale z wielkimi możliwościami. Jego poprzedni występ na FEN 2 to błysk geniuszu i zmuszenie do poddania nie byle kogo, bo samego mistrza świata w Kickboxingu, Gerarda Lindera. Linder, do tego momentu, był niepokonany, ale Świątek przełamał pasmo jego zwycięstw.Teraz „Omena” czeka go wcale nie łatwiejsze zadanie.
Liczący 33 lata Martin Fouda pokazał w Polsce, że jest zawodnikiem silnym i na dodatek dowcipnym. W konfrontacji z legendą polskiego Kickboxingu, Mariuszem Cieślińskim, pokazał, że jest skuteczny w walce, ale jednocześnie potrafi z humorem podchodzić do przeciwnika na konferencji prasowej. Tym przyciągnął uwagę szefów FEN i zaskarbił sobie sympatię wrocławskiej publiczności podczas gali w marcu bieżącego roku. Zaledwie w trzy miesiące później widzowie w stolicy Dolnego Śląska zobaczą ciemnoskórego Szweda ponownie. Tym razem stanie naprzeciwko polskiej nadziei wagi koguciej.
Zwycięstwo przedłuży jego szanse na kolejne występy. Sprzedaż biletów na galę prowadzi sieć KupBilet.pl, która oferuje możliwość zakupu poprzez sprzedaż internetową.
Dodatkowo bilety dostępne są w punktach sieci STS i Empik. Tylko we Wrocławiu oferuje je kilkanaście punktów sprzedaży, a w całym kraju zaś blisko 300 punktów. Ceny najtańszych biletów zaczynają się od zaledwie 30 złotych.
Zapraszamy także na naszą stronę www.fen-mma.com. a także na nasz fanpage na Facebooku.

Info prasowe: FEN

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.