STSport

Już tego lata federacja Fight Exclusive Night zorganizuje pierwszy w swojej historii obóz treningowy dla młodych adeptów MMA i K-1. Pod koniec sierpnia na Mazurach szkolić ich będą czołowi zawodnicy FEN Kamil Łebkowski i Arkadiusz Wrzosek oraz znakomici trenerzy Igor Kołacin i Krzysztof Drzazgowski.

FEN Summer Camp odbędzie się w dniach 20-28 sierpnia w Jakubowie koło Mrągowa, w ośrodku sportowym doskonale przystosowanym do treningów mieszanych sztuk walki i kick-boxingu. Mimo wakacyjnej pory jego uczestników, podzielonych na dwie grupy: MMA i K-1, czekają bardzo intensywne zajęcia. Codziennie przewidziane są 2-3 treningi, rozpisane w taki sposób, aby każdy z obozowiczów mógł do maksimum skorzystać z wiedzy i doświadczenia prowadzących.

Treningi poprowadzą znakomici szkoleniowcy: weteran sportów walki Igor Kołacin, były zawodowy mistrz Europy w sanda i zdobywca Pucharu Świata w karate full-contact, który od lat z powodzeniem szkoli czołówkę polskich kickbokserów, oraz Krzysztof Drzagowski, trener boksu znany ze współpracy z wieloma zawodowymi pięściarzami, m.in. Mariuszem Wachem i Ewą Brodnicką. Tajemnice swojego warsztatu uczestnikom FEN Summer Camp zdradzać będą też gwiazdy federacji FEN: Kamil Łebkowski, jeden z najlepszych zawodników MMA wagi piórkowej w Europie, oraz Arkadiusz Wrzosek, aktualny mistrz świata K-1 Global i mistrz Europy w muay thai.

Obóz w Jakubowie odwiedzą również goście, wśród których nie zabraknie innych wojowników MMA i K-1, związanych z organizacją FEN. Na Mazurach pojawią się także podopieczni trenera Drzazgowskiego, zawodowi bokserzy Norbert „Noras” Dąbrowski i Sergei Werwejko. Ponadto przez cały czas trwania obozu trenujących zawodników uważnie obserwować będą włodarze Fight Exclusive Night, będzie to więc dla każdego niepowtarzalna szansa zaprezentowania swego talentu i umiejętności, która może zaowocować propozycją występu na jednej z kolejnych gal tej federacji.

Koszt uczestnictwa w obozie do 30 czerwca wynosi 1350 zł, po tym terminie cena wzrośnie do 1500 zł. W tej kwocie zawiera się zakwaterowanie w domkach letniskowych lub pokojach hotelowych z pełnym węzłem sanitarnym, 3 posiłki dziennie w formie bufetu szwedzkiego, 2-3 treningi każdego dnia oraz ubezpieczenie. Podczas obozu rozegrany zostanie turniej obejmujący kilka konkurencji sprawnościowych, na którego zwycięzców czekają nagrody ufundowane przez sponsorów i partnerów projektu FEN Summer Camp. Dojazd na obóz we własnym zakresie – istnieje możliwość wcześniejszego skontaktowania uczestników, którzy będą jechać z tych samych okolic, w celu wspólnego przyjazdu samochodem.

Więcej informacji oraz zapisy na obóz u koordynatora FEN Summer Camp Igora Kołacina pod nr tel. 574 198 934 lub adresem mailowym i.kolacin@fen-mma.com.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.