STSport

Już dzisiaj odbędzie się Gala boksu „Wielki comeback Snary” . W walce wieczoru mają spotkać się Dariusz Snarski i Maciej Zegan. Obaj to bardzo utytułowani bokserzy, którzy w swojej karierze mają stoczonych po 300 walk amatorskich i kilkadziesiąt zawodowych.

Walka pomiędzy zawodnikami to rewanż z przed niemal pięciu lat. Wtedy Snarski przegrał, jednak według zawodnika z Białegostoku werdykt był niesłuszny, co nawet potwierdziła komisja sędziowska w zeszłym roku, która uznała decyzję sędziów jako pomyłka. Przez ponad 4 lata Snarski domagał się rewanżu i wreszcie udało mu się do niego doprowadzić. Walka na pewno będzie zacięta, bo Snarski przed swoją publicznością będzie chciał udowodnić ze to on jest lepszym zawodnikiem.
Jednak do walki mogło nie dojść. Ponieważ w kontrakcie została zapisana waga do 63 kilogramów, a Snarski chciał walczyć do 64. Po negocjacjach z Zeganem udało się wynegocjować 63,6, co stanowiło dalej problem, dlatego Snarski musiał mocno pracować tak, aby osiągnąć limit i aby walka się odbyła.

Walka ma się odbyć w SP 50 w Białymstoku przy ul. Pułaskiego 96. Transmisję z gali przeprowadzi telewizja Orange sport.
Start o godzinie 18.00.

Źródło:wingsofcommercials.com

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.