STSport

Dwunastą walką na gali MMA Attack 3 27 kwietnia w Spodku w Katowicach będzie starcie finalisty programu „Szkoła Walki Drwala” Damiana Milewskiego z rodowitym Ślązakiem Arkadiuszem Żabą.

Milewski, zdolny kickbokser z Krakowa, w efektowny sposób wygrał walkę finałową „Szkoły Walki Drwala”, rozbijając rywala seriami celnych ciosów w stójce. Niesiony falą sukcesu w tym programie z pewnością będzie chciał dołożyć do swojego bilansu kolejne zwycięstwo i zaistnieć na dobre na polskiej scenie MMA. Na przeciw niego stanie Arkadiusz Żaba z Bytomia, mający za sobą 6 razy więcej zawodowych walk niż Milewski. Pochodzący z Bytomia Żaba pokazał się fanom MMA Attack z dobrej strony w ubiegłym roku wygrywając walkę na poprzedniej gali w Spodku. Na co dzień górnik w KWK Bobrek, Arkadiusz Żaba jest jednym z czterech braci, z których wszyscy łączą ciężką pracę w kopalni z równie ciężkimi treningami MMA.

Starcie Milewski vs. Żaba na MMA Attack 3 27 kwietnia odbędzie się w nietransmitowanej części gali. Obejrzeć je będzie można tylko na żywo w Spodku. Sprzedaż biletów prowadzi portal kupbilet.pl. Więcej informacji o gali można znaleźć na stronie www.mma-attack.net oraz profilach MMA Attack na facebooku (www.facebook.com/ATTACKMMA) i Twitterze @MMA_Attack.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.