STSport

Damian Grabowski (20-4, 6 KO, 11 SUB) przyznał w rozmowie z Polsatem Sport, że dostanie kolejną szansę w UFC. Trzecią walkę dla amerykańskiego giganta ma stoczyć na początku 2017 roku.
 Damian Grabowski (20-4, 6 KO, 11 SUB) nie może mówić na razie o udanej przygodzie z UFC. W debiucie przegrał bowiem z Derrickiem Lewisem (16-4-1NC, 14 KO, 1 SUB), a w lipcu został znokautowany w czternaście sekund przez Anthony’ego Hamiltona. Jak wiemy amerykańska organizacja bardzo często nie ma litości dla zawodników, którzy przegrywają dwa pojedynki z rzędu i to w pierwszych rundach. Polak jest jednak spokojny.

– Mam dostać walkę w UFC. Joe Silva powiedział, że ją dostanę. Nie wiem jeszcze kiedy, ale myślę, że będzie to początek przyszłego roku – powiedział.

„Polish Pitbull” gościł w studiu Polsatu Sport przy okazji gali FEN 14: Silesian Rage. Podziwiając występy w katowickim Spodku odniósł się też do swoich porażek. Dodał też, że swoją karierę chce zakończyć w Polsce, lecz na razie skupia się na występach dla amerykańskiego giganta. Zainteresowanie osobą Grabowskiego wyraził także prezes FEN Paweł Jóźwiak, dodając również, że nie życzy mu porażek w UFC.

– W tym sporcie nieodzownym elementem jest porażka i tak to traktuję. Idę do przodu, chciałbym pokazać się z dobrej strony w UFC. Jeśli mi się to nie uda, to widocznie jestem na tę ligę za słaby. Wtedy będę walczył w Polsce lub Rosji – dodał Grabowski.

źródło:polsatsport

Categories: Polecamy 0 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.