STSport

Już 27 października w Częstochowie odbędzie się gala sportów walki „Częstochowa vs. Reszta Świata” podczas, której swoją kolejną walkę w ringu stoczy jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci związanych ze sceną sportów walki jaką jest Kamil Bazelak. Były strongman, karateka, a także wrestler, który od lat toczy medialną wojnę z Mariuszem Pudzianowskim tym razem spróbuje swoich sił w formule K-1.

Kamil Bazelak na treningu z Andrzejem Gmitrukiem

Kamil Bazelak na treningu z Andrzejem Gmitrukiem

Bazelak ostatnio pojedynek stoczył podczas 18 gali MMA organizowanej przez federację KSW, gdzie uległ młodszemu od siebie Kamilowi Walusiowi. Związany od lat z Łodzią karateka zapewnia, że tym razem kibice zobaczą pełnie jego możliwości i dusze prawdziwego wojownika w ringu.

„Po rozmowie z Marcinem Najmanem doszliśmy do wniosku, że będę walczył w formule K-1, a nie w formule MMA jak pierwotnie planowałem. W obu formułach czuję się jednak dobrze. W tym roku stoczę dwa pojedynki w K-1. Mam zamiar je wygrać.” – mówi Kamil Bazelak.

Gala odbędzie się 27 października w nowej hali sportowej w Częstochowie przy ul. Żużlowej. Początek imprezy o godzinie 18:30. Honorowy patronat nad galą objął prezydent miasta Częstochowa Krzysztof Matyjaszczyk.

Patroni medialni gali: Orange Sport, Wirtualna Polska (wp.pl), BoxingNews.pl, Stsport.pl, Dziennik Zachodni, NaszeMiasto.pl.

źródło: boxingnews.pl

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.