STSport

Choć organizacja Bellator wciąż nie jest traktowana jako poważny rywal dla UFC, to niedługo może się to zmienić, albowiem już niedługo rozpoczną się zdjęcia do nowego reality show Spike TV. „Fight Master: Bellator MMA” zadebiutuje w telewizji prawdopodobnie w drugiej połowie roku.

Program prawdopodobnie będzie przypominał znanego już „The Ultimate Fighter’a”. W pierwszej serii nowego show mają pojawić się zawodnicy wagi półśredniej. Podobnie jak w TUF-ie będą oni trenować, a następnie z sobą walczyć. Zwycięzca całego sezonu zdobędzie miejsce w turnieju Bellatora w kategorii do 77 kilogramów.

To co jednak najbardziej elektryzuje fanów to nazwiska trenerów. Będą nimi Randy Couture (były mistrz wagi ciężkiej i półciężkiej UFC), Frank Shamrock (pionier MMA, były mistrz UFC i Strikeforce), Joe Warren (mistrz świata w zapasach z 2006 roku i były posiadacz pasa Bellatora) oraz Greg Jackson (twórca klubu Jackson’s Mixed Martial Arts, trener m. in. Carlosa Condita, Jona Jonesa i Georgesa St. Pierre’a).

Zdjęcia do „Fight Mastera” mają się rozpocząć w najbliższym czasie.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.