STSport

Portal Liverpool Echo  podał informację, iż brytyjska policja aresztowała  byłego zawodnika UFC Paula Kelly. Popularny „Tellys” został zatrzymany za handel heroiną i marihuaną.

Paul Kelly

Paul Kelly

Narkotyki w Anglii dzielą się na 3 rodzaje: A, B, C, gdzie A oznacza te najbardziej niebezpieczne. Kelly został oskarżony o handel narkotykami klasy A ( Ecstasy, Kokaina, Heroina) i B (Amfetamina, Marihuana)

Za posiadanie narkotyków klasy A grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności, w rzeczywistości sądy rzadko stosują karę dłuższą niż 10 lat. Jeżeli chodzi o klasę B to najdłuższa możliwa kara  to 14 lat.

Paul Kelly ma 27 lat, a w MMA walczy od 7 .  Wygrał 12 walk a 5 przegrał. W UFC pokonał Paula Taylora, Troya Mandaloniza, Roli Delgado, Matta Veacha, T.J. O’Briena, a uległ  popularnego kowbojowi Donaldowi Cerrone .Pokonali go jeszcze Jacob Volkmann, Dennis Siver i Marcus Davis. Po porażce w lutym 2011 roku Kelly został zwolniony z UFC i zaczął walczyć w Indiach w Super Fight League. W kwietniu tego roku uległ Ryanowi Healy przegrywając na punkty po trzech rundach niezłej bijatyki.

Przyszłość Paula Kellyego nie jawi się teraz w różowych kolorach. Prawdopodobnie to koniec kariery tego zawodnika…

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.