STSport

25 stycznia 2013 roku podczas gali w Dover w USA, Amir Mansour (17-0, 13 KO) znokautował w zaledwie 24 sekundy Dominique’a Alexandra (23-16-1, 11 KO), udanie wracając na ring po krótkiej odsiadce za złamanie nakazu sądu. Wcześniej w latach 2001-10 spędził w więzieniu osiem i pół roku, więc jest pod stałą obserwacją. – Chcę walczyć z Jonathanem Banksem. A od zawsze chcę walczyć z Adamkiem – powiedział Mansour.

Amerykanie wobec posuchy w wadze ciężkiej na gwałt potrzebują swojej gwiazdy i choć leworęczny bokser w lecie skończy 41 lat, za oceanem liczą mocno na niego.

Po ostatnim zwycięstwie Amir Mansour podczas konferencji prasowej wyzwał do walki naszego Tomka Adamka (48-2, 29 KO). Polak dzięki pokonaniu w grudniu Steve’a Cunninghama wskoczył na drugie miejsce rankingu IBF i tym samym zapewnił sobie oficjalny eliminator do tytułu z pierwszym na liście Kubratem Pulewem (17-0, 9 KO) z Bułgarii.

Od zawsze chcę walczyć z Adamkiem. Chcę walczyć z każdym z czołowej piątki. Pukałem już wystarczająco długo do drzwi tych kolesi i zawsze nas odrzucali, i nie chodziło o pieniądze – mówił Mansour

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.