STSport

Jeden z najlepszych zawodników walczących w formule K-1 – Badr Hari, w wywiadzie dla portalu headkicklegend.com ostro skrytykował dzisiejszą bokserską czołówkę wagi ciężkiej. Najbardziej oberwało się naszemu Tomaszowi Adamkowi, oraz jego niedawnemu rywalowi, Chrisowi Arreoli.

Badr Hari

Badr Hari

„Gdy patrzę na takich gości jak [Tomasz] Adamek czy [Chris] Arreola, i widzę, że są ścisłą czołówką wagi ciężkiej w boksie to chce mi się śmiać. Myślę, że jestem gotów z nimi walczyć nawet teraz, lub z Monte Barrettem, który pokonał Davida Tue.”

Badr Hari

Badr Hari


Tomasz Adamek
, obecnie trzeci najlepszy pięściarz po braciach Kliczko 10 września we Wrocławiu zawalczy o tytuł mistrza świata federacji WBC, którego czempionem jest Witalij Kliczko. Arreola natomiast notowany na piątym miejscu jest przymierzany do walki z niekwestionowanym mistrzem WBA/WBO/IBF/IBO/The Ring Władimirem Kliczko, która miałaby się odbyć jeszcze w tym roku.

Prócz Badra Hari’ego, swoją chęć walki w boksie zawodowym również wyraził goszczący w Polsce mistrz K-1 i MMA Alistair Overeem, z którym „The Golden Boy” raz przegrał, i raz wygrał.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.