STSport

Alistair OvereemManager Alistaira Overeema twierdzi, że jego klient ma sensowne wytłumaczenie wyników niedawnych testów antydopingowych. Jakie? Tego nie powiedział, ale zapewnił, że popularny The Reem zmierzy się 26 maja z Juniorem Dos Santosem o pas mistrzowski.

Glenn Robinson, manager Alistaira Overeema, rozmawiał ostatnio z dziennikarzem programu Inside MMA – Ronem Kruckiem. – Glenn powiedział mi, że z dużą nadzieją patrzy na rozwój sytuacji i wierzy w to, że Alistair dostanie licencję na walkę. Cały ich team mocno wierzy w to, że 26 maja Alistair zmierzy się z Juniorem dos Santosem o tytuł mistrza UFC – relacjonuje przebieg rozmowy Kruck.

Na czym Robinson opiera swoje przekonanie? – Glenn Robinson przedstawia sprawę bardzo jasno. Alistair – co przekazują niektóre media – nie miał za wysokiego poziomu testosteronu we krwi, a jedynie stosunek testosteronu do epitesosteronu był za wysoki. Overeem ma wytłumaczenie tej sytuacji. Na razie jednak ani manager ani zawodnik nie będą komentować jakie. Przedstawią je Stanowej Komisji Sportowej w Nevadzie w najbliższy wtorek – opowiada dziennikarz Ron Krucek o swojej rozmowie z Robinsonem.

Na dobrą sprawę nie dowiedzieliśmy się niczego nowego. Pewne jest kilka rzeczy. Po pierwsze Alistair Overeem nie przeszedł niespodziewanego testu antydopingowego. Po drugie będzie musiał wytłumaczyć się z tego Stanowej Komisji Sportowej w Nevadzie. Po trzecie Junior dos Santos 26 maja na gali UFC 146 będzie bronić mistrzowskiego pasa. Nie wiadomo jeszcze jednak kto będzie jego rywalem.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.