STSport

Organizacja MMA Attack odsłania kolejne karty swojej czwartej gali. Kolejną walką, którą zobaczymy 26 października w Ergo Arenie będzie pojedynek Agnieszki Niedźwiedź z zagraniczną rywalką.

18-letnia reprezentantka Linke Gold Team została oficjalnie potwierdzona jako uczestniczka gali MMA Attack 4, która 26 października odbędzie się w trójmiejskiej Ergo Arenie. Nazwisko rywalki Agnieszki Niedźwiedź nie zostało jeszcze ujawnione.

Przed październikowym występem na Polkę czekać będzie walka z L.J. Adams w Szkocji. Pojedynek ten odbędzie się na gali Immortals Fight Promotions, 31 sierpnia w Aberdeen.

Walka na MMA Attack 4 będzie więc piątym występem w karierze młodej zawodniczki. Do tej pory stoczyła trzy pojedynki, wszystkie kończyła przed czasem. Kilka dni temu informowaliśmy o podpisaniu kontraktu z organizacją Cage Warriors. Niewykluczone jest więc to, że katowiczanka zakończy rok jeszcze jedną walką za granicą.

– Na razie myślę tylko o nadchodzącej walce, ale wszystko planujemy tak, bym 26 października była w optymalnej formie. MMA Attack dało mi szansę, kiedy niewiele osób o mnie słyszało i to ta organizacja pozwoliła mi zaprezentować się szerszej publiczności. Czekam na oficjalne potwierdzenie mojej rywalki. Wiem tylko, że poziom ma iść w górę, co bardzo mnie cieszy, bo sensem tego sportu jest mierzenie się z coraz lepszymi zawodniczkami. Już teraz zapraszam wszystkich do Trójmiasta. MMA Attack gwarantuje wysoki poziom sportowy, a ja postaram się nie zawieść kibiców – powiedziała Agnieszka Niedźwiedź.

Na gali MMA Attack 4 zobaczymy między innymi Tomasza Drwala, Krzysztofa Jotko czy Petera Sobottę.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.