STSport

Federacja Fight Exclusive Night oficjalnie podała termin i miejsce swojego drugiego wydarzenia w następnym roku. Gala FEN 11 odbędzie się 19 marca 2016 w Warszawie, na hali „Torwar”. Wśród zawodników w ringu pojawią się między innymi: Roman Szymański, Marian Ziółkowski, Akop Szostak, Tyberiusz Kowalczyk, Igor Kołacin, Marcin Naruszczka, Marcin Szreder, Alan Kwieciński i Arkadiusz Wrzosek.

FEN

Szanowni sympatycy Sztuk Walki, w imieniu organizacji Fight Exclusive Night pragniemy oficjalnie potwierdzić miejsce i termin naszej kolejnej, jedenastej, edycji gali. FEN 11 odbędzie się w sobotę, 19-go marca 2016, w hali „Torwar”, w Warszawie. Jest to nasze pierwsze wydarzenie w stolicy Polski i mamy nadzieję, iż spełnimy oczekiwania wszystkich fanów MMA i formuły K-1, którzy od dawna oczekiwali naszej wizyty na Mazowszu.

Przybywamy i zamierzamy dać Wam wszystko to co najlepsze i to, co do tej pory organizacja Fight Exclusive Night wypracowała na przestrzeni dwóch lat działalności, w najlepszym i ekskluzywnym wydaniu. Kibice na pewno zobaczą niesamowitą oprawę wydarzenia, a o emocje zadbają zawodnicy, których nazwiska już wstępnie poznaliśmy.

Dwa pojedynki MMA wzbudzą szczególne zainteresowanie. Starcie idącego jak burza zawodnika wagi lekkiej, Romana Szymańskiego z Gold Team Poznań i doświadczonego Mariana Ziółkowskiego z Poland Top Team będzie ukłonem w stronę sportowych oczekiwań wobec najzdolniejszych zawodników młodego pokolenia. Mamy nadzieję, że konfrontacja obu utalentowanych zawodników spełni te pragnienia.

Mocno naładowany emocjami będzie pojedynek dwóch zawodników sportów siłowych, którzy pragną budować swoją karierę w Sztukach Walki. To były kulturysta Akop Szostak z Warszawy i strongman z Legnicy – Tyberiusz Kowalczyk. Obaj mieli już okazję potwierdzić swoją wartość na arenie FEN. Obaj zwyciężyli w korespondencyjnych pojedynkach i pora, by stanęli twarzą w twarz. Kibice, wiedzą, że zainteresowanie ich walką wykracza daleko poza tylko sportowy aspekt. To pojedynek dwóch niezwykle silnych ludzi i jego wynik budzi ogromne emocje. Warto naocznie przekonać się o jej wyniku, więc serdecznie zapraszamy do legendarnego już obiektu, jakim jest hala „Torwar”.

Kolejne zestawienia będziemy podawać systematycznie, ale już dziś możemy poinformować, iż na naszej gali wystąpią między innymi tacy zawodnicy z Mazowsza jak: Alan Kwieciński, Igor Kołacin, Marcin Naruszczka, Marcin Szreder czy Arkadiusz Wrzosek. Dla warszawskich kibiców będzie to nie lada gratka i warto zaopatrzyć się w bilety zawczasu. Serdecznie zapraszamy na to wielkie wydarzenie Sztuk Walki.

Paweł Jóźwiak & Rafał Sawicki
Zarząd FEN MMA Federation

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.