STSport

W roku 2003 w Szczecinie klub Berserker’s Team zorganizował jedną z pierwszych w Polsce gal MMA. Były to początki tego typu imprez w naszym kraju. Od tego czasu dyscyplina ta rozwinęła się bardzo mocno.

Berserker’s Team na czele z Piotrem „Bagim” Bagińskim wychował i wytrenował wielu najlepszych zawodników w Polsce, w Europie a nawet na świecie w sportach walki. Michał Materla, Karol Bedorf, Maciej Jewtuszko, Rafał Moks czy Michał Fijałka to czołowi zawodnicy MMA w Polsce.

Berserker’s Team postanowił zreaktywować galę MMA pod postacią turnieju, który odbył się 11 maja 2013 w Goleniowie. Reaktywacja okazała się wielkim sukcesem. Hala była wypełniona po brzegi widzami, którzy z wielką przyjemnością oglądali i dopingowali walki MMA. Zawodnicy dali wspaniałe popisy swoich umiejętności, siły i ducha walki. Berserkerzy spisali się znakomicie.

Po tak dużej aprobacie publiczności postanowiliśmy jak najszybciej zorganizować kolejną Arenę – tym razem z jeszcze większym rozmachem, mając nadzieję, że każda kolejna Arena Berserkerów będzie coraz bardziej widowiskowa i atrakcyjniejsza. Już w październiku w Stargardzie Szczecińskim, w hali OSiR przy ul. Pierszej Brygady 1 organizujemy Arenę Berserkerów 4 – Exped Cup, w której zaprezentują się kolejni zawodnicy turniejowi do 77kg, Kamil Roszak stoczy finałowy pojedynek z Dominikiem Chmielem, natomiast w walce wieczoru zobaczymy Michała „Sztangę” Fijałkę naprzeciwko Karola Celińskiego. Zapowiadają się wspaniałe emocje!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.