STSport

26 maja we Władywostoku odbyła się gala MMA Draka 7.Na ringu spotkali się zawodnicy z Rosji, Ukrainy, Polski, Holandii, Chorwacji i Finlandii. Gościem honorowym imprezy był Don”The Dragon”Wilson.

Na gali wystąpił zawodnik KSW Marcin Różalski, który zaliczył drugą w tym roku porażkę tym razem z Salimgerey’em Rasulov’em.

-Przegrałem przez obalenia. Dwa razy sam go chciałem je**ć i przez pazerność spadł na mnie. Na ziemi leżał i nic nie robił, a ja go katowałem. Próbowałem skrętówy na kochę i napier******m go w dosiadzie. Ale jak go katowałem, to sędzia podniósł walkę do góry. I c**j. Znów mnie przewrócił. I tak non stop – tłumaczył Różalski w rozmowie z mmania.pl

Wyniki turnieju:

Maxim Shtepenko pokonał Ibiza Dzebika przez TKO w w drugiej rundzie 2:20

Siergiej Tsekunov pokonał Piotra Woźnickiego armlock -pierwsza runda 1:46 y

Lukas Korchagin wygrał z Hlevitski Sergei przez decyzję

Zahar Michajłow pokonał Ferdzhela DeVindta przez nokaut w 1:23 minucie pierwszej rundy

Eugene Fomenko pokonał Josip Artukovicha 36 sekundzie w trzeciej rundzie

Stephan Bekavas wygrał przez nokaut w 33 sekundzie pierwszej rundy z Alexander’em Ilyasova

Dzhorzino Rozenstrayk wygrał przez nokaut w 2:36 minucie pierwszej rundy z Eugene Boldyrev