STSport

Jak podaje nieoficjalnie redakcja MMARocks.pl Mamed Chalidow (25-4-2) na gali KSW 21 prawdopodobnie zmierzy się z Kendallem Grove (17-10-1NC).

Oprócz Grove federacja KSW rozważa kandydaturę Kazuhiro Nakamura (16-11), który pokonał podczas gali Deep – 60 Impact Ryuta Sakuraia (22-17).

Kendall Grove w tym roku wygrał trzy pojedynki pokonując Dereka Brunsona, Joe Cronian i Ariela Gandulla. W lutym tego roku przegrał jednak przed poddanie z Jay’em Silvą, którego ostatnio na KSW 19 pokonał Michał Materla.

Zdecydowanie lepszą kandydaturą dla czeczeńskiego wojownika byłby więc Japończyk Kazuhiro Nakamura, gdyż pokonał on na punkty Ryuta Sakuraia, z którym wyraźnie Mamed Chalidow sobie nie radził.
Wszystko więc zależy od decyzji włodarzy KSW…

7 komentarzy so far.

 1. Radex napisał(a):

  Żenada.Ma walczyc z cieniasem, który przegrał z Jayem Silvą. Przeciez tego Silvę pokonał Michał Materla.
  To niech lepiej walczy z Materlą – bedzie lepszym przeciwnikiem.
  W Polsce jest jeszcze Tomek Drwal,a zagranicą Riki Fukuda,Jorge Santiago czy Ryuta Sakurai

 2. Kamil napisał(a):

  zaden dobry zawodnik w taaak krtkim czasie nie zaakceptuje zaproszenia od KSW na wlkke z Mamedem !!!

 3. Damian napisał(a):

  Wydaje mi się że ten Japończyk był by lepszym przeciwnikiem walczył w pride ufc z bardzo dużymi nazwiskami….

 4. muri napisał(a):

  nie jestem fanem mameda, w sensie, że ‚oh ah mamed <3' . poprostu uważam go za dobrego zawodnika i moim zdaniem moglby zawalczyć z drwalem, ktorego i tak szybko by pokonał.

 5. Adam napisał(a):

  Radex: czyli idąc Twoim tokiem myślenia to Randy Couture to jest cienias, bo przegrał z Valentijnem Overeemem, który to z kolei przegrał z opasłym Dąbrowskim i prawie został poddany przez Różala? Ten sport tak nie działa.

  Riki Fukuda jest w UFC, Santiago też ma kontrakt z Zuffą i przy okazji przeniósł się do wagi półśredniej, a Sakurai ostatnio przegrał z proponowanym tutaj Nakamurą.

 6. wariat napisał(a):

  po prostu masakra zaden z tych zawodnikow nie jest jakims dobrym przeciwnikiem dla mameda jak manhoef… samych kurwa leszzcy mu daja zeby sobie rekord nabił dobry pozniej bedzie 99-4-2 ale kurwa z samymi emerytami….
  KSW- konfrontacja starych weteranów

 7. Skw prawda napisał(a):

  Myslę ze najlepie by bylo dac mu przciwnika z którym ostatnio przegrał melvin manhoef

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.