STSport

Kamil Bazelak otrzymał zgodę na walki w innych federacjach. Jak ujawnił popularny Vanderlei, jeden z szefów KSW zaaprobował taką prośbę zawodnika, który dzięki podobnym pojedynkom chce zyskać nowe doświadczenia w MMA.

Kamil Bazelak w walce z Kamilem Walusiem na KSW18

Kamil Bazelak w walce z Kamilem Walusiem na KSW18

Rozmawiałem z Martinem Lewandowskim jednym z właścicieli federacji KSW na temat swojej dalszej kariery sportowej –powiedział Kamil Bazelak – Z federacją KSW podpisałem kontrakt na sześć pojedynków w wadze ciężkiej.Jak dotychczas stoczyłem jeden zakończony porażką z uwagi na kontuzję jakiej doznałem podczas walki.
Martin Lewandowski dał mi zielone światło na walki w innych federacjach.W związku z powyższym zamierzam podjąć się rywalizacji również w innych organizacjach i strukturach MMA. Dzięki tym walkom zamierzam zyskać doświadczenie, poprawić swój bilans walk. Jestem otwarty na wszelkie propozycje.

6 komentarzy so far.

 1. Skw prawda pisze:

  tylko prosze nie wyzywaj do walki najmana bo my już go oglądac nie chcemy znajdz se innego chłopca do bicia

 2. igorski pisze:

  Super , lecz ja sądzę iż wielkiej kariery to on nie zrobi.

 3. fan KAMILA pisze:

  panie Kamilu Bazelaka, nawet Pan nie wie jak mnie w te deszczowa (w moim miescie) sobotnia majowke ucieszyla ta wiadomosc

  ale lepiej by bylo, gdyby mial Pan na pismie zgode od KSW

  w kazdym razie czekam na mega emocjonujace walki z Pana udzialem, np. na MMA Attack 3,

  moja propozycja, jak Pudzian pokona Sappa np. w 2 minuty 16 sekund, niech Pan zmierzy sie z Sappem i pokona go w niecale 2 minuty, pokazujac Pudzianowi, ze jest Pan godzien walki z nim (eh, jak to brzmi)

  no nie wiem , w sumie przeciwnik moze byc inny, ale naprawde zycze Panu zwyciestwa, tylko sie troche boje o Pana kolana, ale coz, moze tym razem uda sie bez kontuzji

 4. Najman pisze:

  Świetnie! Życzę wygranych!

  P.S.
  Rozumiem, że na zdjęciu jest ten szybki, mocny i techniczny prawy, który miał trafić Walusia. Życzę powodzenia, ale ostatnia walka wypadła średnio.

 5. alex pisze:

  Dobry krok ze strony KSW.Ogolnie nie lubię tych pajaców za to jaki robią cyrk,z MAmed mistrza świata podstawiając mu cieniasów,a że o Pudzianie już nie wspomnę.Niech Bazelak oprócz KSW bije się jeszcze gdzies indziej,on na pewno na tym skorzysta,a KSW również

 6. Najman pisze:

  Co to za informacja?!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.