STSport

Zacznę od tego,że chciałbym podziękować wszystkim ludziom za doping, za wspieranie mnie przed walką ,podczas walki i po walce.Przegrałem, chociaż walki tak naprawdę nie przegrywałem. Na początku dałem się zaskoczyć kilkoma silnymi kopnięciami w lewe udo,które nie zrobiły mi jednak żadnej krzywdy. Kamil Waluś bowiem walczył zupełnie inaczej niż założyłem. Kolejne kopnięcie już zablokowałem kolanem i jednocześnie zacząłem realizować już inny plan na tą walkę. Chciałem ją na tyle przeciągnąć, aby mój przeciwnik wysiadł kondycyjnie. Niestety w trakcie walki pośliznęła mi się prawa noga na śliskiej macie ringu i skręciłem kolano. Ból był tak olbrzymi, że padłem bez ciosu jak długi na ringu.W tym samym momencie sędzia tak naprawdę mógł już przerwać  walkę. Nie zrobił tego…być może nie zauważył co się stało? Nie mam do nikogo pretensji. Miałem pecha..co zrobić? Wielki szacunek dla mojego rywala i jego narożnika. On robił to co musiał i tak widać musiało być.

Życie trwa dalej. Będę starał się jak najszybciej zrehabilitować nogę, gdyż tak naprawdę nie jestem w stanie samodzielnie chodzić. Najpierw wykonam podstawowe badania takie jak rezonans magnetyczny, aby zweryfikować stan zdrowia i ustalić zakres terapii.

W kwestii zachowania Mariusza Pudzianowskiego wobec mnie w mediach i na żywo. Powiem szczerze,że w życiu nie spotkałem większego prymitywa, impertynenta i abderyty niż on. Jego zachowanie jest godne tylko i wyłącznie potępienia. Nie zrozumiałym faktem dla mnie jest to, że człowiek ten może mieć jakichkolwiek fanów , gdyż wartości jakie ma do przekazania młodym ludziom mają sam negatywny przekaz. Życzę mu dużo zdrowia i więcej rozsądku na codzień.

Pozdrawiam Wszystkich…

9 komentarzy so far.

 1. HeHeHe pisze:

  Wygrał lepszy i tyle a Pudzian Kamila by rozwalił niestety taka prawda 😀

 2. Gigant pisze:

  Pośliznał się i upadł.W walce poza 2-oma lowickami ten Waluś nic nie pokazał. Potrafił tylko dobić przeciwnika,który sie potknał i przewrócił

 3. Łysy pisze:

  Szacunek za serce.Szkoda,że tak się skonczylo,ale kontuzja.Rozumiem

 4. byk pisze:

  Pudzian by Cię zmiótł z ringu!
  ps. Dążysz do tego, żeby się wybić się na celebrytę na skórze w/w – i tyle!!!!!!!!!!!

 5. W.K pisze:

  teraz trzeba będzie obijać to drzewo co na zdjęciu…Wczoraj to była parodia walki

 6. fan pisze:

  troche szacunku dla Kamila !
  wyszedl do walki z 14 lat mlodszym przeciwnikiem i walczyl jak rowny z rownym

  a high kick ladny uderzyl

 7. Kibol pisze:

  Głowa do gory.Bylo widac ewidentnie ze się poslizgneles uciekajac od ciosu.Pewnie standardowo ring byl mokry? Walka powinna byc albo NC bo sedzia nie zareagował na ewidentna kontuzja lub powinni dac ci uczciwie rewanz

 8. karate - kit pisze:

  Po uderzeniu nogi się ugięły – a odwrotnie (śmiech)

 9. kerim pisze:

  ogolna zenada , pudzianowski nie lepszy jest tez kelner

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.