STSport

Kamil Bazelak strongman i zawodnik sportów walki weekend spędził na ślubie i weselu swojego bliskiego znajomego. Jak twierdzi Vanderlei bawił się bezalkoholowo.

-Alkoholu raczej unikam także na weselu byłem jedną z nielicznych osób, które nic nie piły -twierdzi Kamil Bazelak -Całą noc jadłem owoce, łososia. Przy mojej diecie za dużego wyboru na tego rodzaju imprezach niestety nie mam.Nie jestem jednak specjalnie wymagający i nie oczekuję żadnego nadskakiwania. To,że nie jadam mięsa to mój wybór, także dość często w restauracjach czy barach mam problem z wyborem jakiegokolwiek dania z menu szczególnie, gdyż trafiam w miejsce, gdzie nie serwują wegetariańskiego jedzenia.

Kamil Bazelak zdradził, że przed nim dość wyczerpujący tydzień, także taka rozrywka jak pobyt na weselu działała na niego odprężająco.

– Fakt,że wyrwałem się na wesele spowodował, że trochę się rozluźniłem -powiedział Vanderlei –Od poniedziałku zaczynam małe tournee po Polsce i Europie. Jutro występuje jako juro w imprezie muzycznej FIS.W środę mam pokazy i wykłady w jednej ze szkół, w czwartek zaś wylatuje na Słowację jako jeden z trenerów kadry IBK Budokai w karate. W sobotę po zawodach lecę do Austrii i w rezultacie do Polski wracam w poniedziałek lub wtorek.

Dość intensywny tydzień jak na jednego człowieka…Sami przyznajcie!

Categories: Polecamy 0 like

3 komentarze so far.

  1. kuba pisze:

    Bazelak powolutku,pomalutku zwiedza swiat jak bobi sapp:D:D

  2. lukasz pisze:

    Ja nie potrafię sie bawić bez alkoholu 🙂 Kamil a kiedy ty masz czas na trening?

  3. Aleksiej pisze:

    Kuba nie jest adwokatem Bazelaka,ale powiem co myślę.Na początku go nie lubiłem, potem zaczałem zmieniać zdanie i teraz choć wiem,że zawodnikiem jakims mega nie bedzie to robi szereg innych pozywtynych rzeczy.a porównywanie go do Sappa ktory co tydzień gdzies przegrywa nie jest odpowiednie.Z artykułu wycyztac mozna Bazelak nie jedzie nigdzie walczyć jak Sapp,ale dawac pokazy jakies wykłady,jedzie tez jako trener. to sa zupelnie inne rzeczy i inne cele.Nie sadze,aby Bazelak robil to dla kasy, pewnie jak zwykle charytatywnie.Nie kazdy zawodnik by tak postępowal

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.