STSport

Federacja MMA Attack zaprezentowała już dość zawodników, żeby stworzyć z nich jakiś fightcard. Do tej pory pewne były dwie walki, czyli Najman vs Burneika oraz Grabowski vs Sanchez. Dziś organizacja przedstawia trzy pary, które otworzą jej druga galę.

Poznaliśmy trzy walki, które sam organizator określa jako undercard. Jako pierwsi do oktagonu wejdą Remigiusz Gros z AKS Chorzów oraz Arkadiusz Żaba z Jujitsu Bytom Team. Obaj zawodnicy są młodzi, ale mają na swoim koncie już kilka zawodowych walk. Bilans Grosa w zawodowym MMA to 3 zwycięstwa i 2 porażki, a Żaby to 4 zwycięstwa i 2 porażki.

W drugiej walce gali staną naprzeciw siebie Angolczyk, który na co dzień trenuje w klubie Forca Brava Opole – Livio Victoriano oraz Robert Bryczek z Bersekers Bielsko-Biała. Obaj zawodnicy stoczyli po jednej walce w zawodowym MMA. Victoriano swoją walkę przegrał, a Bryczek – wygrał. Osiągali również pewne sukcesy w amatorskich zawodach. Angolczyk zdobył tytuł amatorskiego mistrza Polski organizacji Ring XF, a jego rywal wygrał zawody o Mistrzostwo Polski Południowej.

W ostatniej walce undercard, a w trzeciej walce wieczoru zmierzą się Sebastian Grabarek z Rafałem Raczyńskim. Grabarek uważany jest za jednego z najlepszych w Polsce zawodników wagi koguciej. Walczył na pierwszej gali MMA Attack i po zaciętym pojedynku i niejednogłośnej decyzji przegrał na punkty z Johnnym Frachey’em. Jego rywal to 21-letni reprezentant South Legion Bytom. Na zawodowym ringu stoczył 6 pojedynków – 3 wygrał, 3 przegrał. Ostatni raz walczył ponad rok temu. W lutym 2011 roku przegrał przez poddanie z Rusłanem Kolodko.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.