STSport

Konrad Gaca, trener, dietetyk i ambasador zdrowego stylu życiu zmarł wczoraj nad ranem w swoim rodzinnym domu pod Lublinem. Jego ciało około 5.00 nad ranem znaleźli najbliżsi. Póki co prokuratura wykluczyła działanie osób trzecich. Sekcja zwłok Konrada Gacy zostanie przeprowadzona w piątek 17 sierpnia o godzinie 9.00. Jakie były przyczyny śmierci trenera? Na ten temat wypowiedział się jego wspólnik, Marcin Gogłoza z Gaca System.

Wspólnik Konrada Gacy o przyczynach śmierci dietetyka
Partner biznesowy Konrada Gacy, wiceprezes Stowarzyszenia Walki z Otyłością Fatkillers nie ukrywa, że śmierć wspólnika jest dla niego oraz dla wszystkich współpracowników dużym szokiem. Podkreślił, że był on człowiekiem z pasją, który „uparcie i z pełną konsekwencją realizował swoje plany”, zaś „jego marzeniem było pomaganie innym ludziom”.

Choć na oficjalny komunikat prokuratury w sprawie przyczyn śmierci Konrada Gacy będzie jeszcze trzeba poczekać, Marcin Gogłoza w rozmowie z Wirtualną Polską ujawnił swoje podejrzenia dotyczące tajemniczego zgonu trenera.
„Najprawdopodobniej doszło do zatrzymania akcji serca podczas snu, ale to się dopiero okaże. To była nagła śmierć. Nikt się tego nie spodziewał i nie przypuszczał, że coś takiego może się wydarzyć”, podkreślił wspólnik Konrada Gacy.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.