STSport

Firma Be-Con.pl, wyłączny dystrybutor na Polskę odzieży marki Yakuza, podpisała umowę sponsorską z Łukaszem „Boom Boom” Pławeckim – jednym z najlepszych zawodników w kraju w kick-boxingu, K1 oraz Muay Thai. Nawiązana współpraca ma zwiększyć świadomość marki wśród osób aktywnie uprawiających sporty walki.

Dzięki podpisanej umowie Łukasz Płowiecki został jednym z ambasadorów kontrowersyjnej marki Yakuza, która od blisko roku dostępna jest na polskim rynku dzięki firmie Be-Con.pl. Pochodzący z Nowego Sącza zawodnik będzie eksponował odzież sponsora między innymi podczas przygotowań do zawodów poprzez materiały zdjęciowe oraz video, jak również w trakcie samych startów. W zamian firma Be-con.pl zyskała prawo do wykorzystania wizerunku fightera we wszelkie typu materiałach promocyjnych. Obie strony nie ujawniły wysokości umowy.

Marka Yakuza kojarzona jest z odwagą, bezkompromisowością oraz pójściem na całość we wszystkim, co się robi. Wszystkie te cechy posiada Łukasz, którego dewizą jest walczyć i mieć z tego pełną satysfakcję. Liczymy, że dzięki współpracy z nim marka, którą reprezentujemy, stanie się bardziej rozpoznawalna wśród osób trenujących wszelkiego rodzaju sporty walki – mówi Marta Wiśniewska, współwłaściciel sklepu Be-con.pl, jedynego dystrybutora marki na Polskę.

Łukasz „Boom Boom” Pławecki to jeden z czołowych zawodników w kraju, walczących w stylu kick-boxing, K1 oraz Muay Thai. Jest zawodowym Mistrzem Polski w formule Low Kick oraz Międzynarodowym Zawodowym Mistrzem Polski K-1 Rules. Na swoim koncie ma również zwycięstwo w zawodach z cyklu Pucharu Świata Kickboxing Low Kick w Szeged na Węgrzech. Na przełomie września i października reprezentował Polskę na odbywających się w Brazylii Mistrzostwach Świata w Kick-Boxingu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.