STSport

Jeden z portali grapplerskich – „grapplerinfo.pl” opublikował artykuł dotyczący Zbigniewa Syca, którego niesamowite, metafizyczne umiejętności sparaliżowały środowisko zapaśnicze, ju-jitsu i MMA. To mistrz, nad mistrzami – 10 Dan! Nosi czerwony pas zawiązany na spodniach wojskowych typu 'moro”, a jego perfekcyjne umiejętności sprawiły, że ludzie masowo rezygnują z treningów zapaśniczych. Zbigniew Syc od wielu lat zawstydza niedouczone środowisko sztuk walki.

Jak napisał grapplerinfo: „Zapaśnicy znienawidzili go. W 5 minut przekazał skrywane tajemnice!”.
grapplerinfo.pl/zapasnicy-znienawidzili-go-w-5-minut-przekazal-skrywane-tajemnice/
Zbigniew Syc słynnie też z innych spektakularnych szkoleń, na przykład obrony przed atakiem nożem. Prowadzi szybki, a nawet rzeklibyśmy, błyskawiczny kurs obrony przed nożem. W 5 minut możesz posiąść umiejętności wręcz magiczne.
Na pewno oglądanie filmów na portalu Youtube z jego udziałem, jest niezwykle interesującym i inspirującym zajęciem.

Grapplerinfo.pl napisał:
Legendy głoszą, że ten Pan ma nieskalny rekord uliczny niczym Rickson Gracie. Siła konia i wiedza o technice, którą mogą pozazdrościć wybitni olimpijscy trenerzy sportów walki. Proszę Państwa doczekaliśmy się polskiego Stevena Seagala. Proszę przyjrzeć się z jaką gracją rzuca rywala, suplesy, których nie powstydziłby się sam Damian Janikowski! Kto wie, może nasz olimpijczyk skorzysta z usług Pana Zbigniewa przed kolejną walką. Zawrzało w całym świecie grapplingu, poznaj sekrety obaleń w 5 minut!

Zobaczcie poniższy film, a już na zawsze zmienicie zdanie na temat sensu ciężkiego trenowania grapplingu. Po co wylewać hektolitry potu na treningu, skoro Zbigniew Syc może was nauczyć wszystkiego, co potrzeba w 5 minut?
https://www.facebook.com/ZbyszekSyc/videos/3313612585355639/?v=3313612585355639

źródło foto: Youtube

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.