STSport

Były zawodnik UFC, Abel Trujillo, ma poważne problemy. W zeszłym roku został zatrzymany przez biuro szeryfa w hrabstwie Broward na Florydzie za pedofilię. Przedstawiono mu trzy zarzuty, w tym seksualnego wykorzystywania dziecka. Policja ztrzymując Abela Trujillo znalazła w jego Iphonie pornografię dziecięcą. Zawodnik UFC dopiero w marcu tego roku przyznał się do winy, ale tylko do jednego zarzutu, polegającego na nakłanianiu małoletniej dziewczynki do seksu i wysyłanie jej swoich nagich zdjęć. Za ten jeden zarzut grozi mu 18 miesięcy więzienia plus 100 tysięcy dolarów grzywny. Wyrok miał zostać wydany w kwietniu, ale orzeczenie ostatecznie przesunięto.

Abel Trujillo ostatnią walkę stoczył na gali UFC on Fox 26, podczas, której przegrał z Johnem Makdessi przez decyzję. Trujillo zmierzył się w swojej karierze z Khabibem Nurmagomedovem na gali UFC 160 i przegrał walkę jednomyślną decyzją.
Abel Trujillo był wcześniej dwukrotnie zatrzymywany przez policję, gdyż matretował matkę swojego dziecka. Było to w 2007 i 2009 roku.Jak donoszę amerykańskie media, Abel Trujillo był uzależniony od narkotyków. Regularnie zażywał kokainę, po której stawał się agresywny.

Comments are closed.