STSport

Do ataku nożownika doszło w sobotę (19 sierpnia) przed meczem Widzewa z Wartą Sieradz, przy ul. Tunelowej w Łodzi. Nożownik zaatakował 30-letniego zawodnika MMA Adama Zająca na tyłach znajdującego się tam sklepu z pamiątkami Widzewa. Zakrwawionego mężczyznę zauważyli jego koledzy. Miał 4 rany cięte na ciele m.in. na szyi i na podbrzuszu. Pierwszej pomocy udzielili mu policjanci i ratownicy medyczni. Ostatecznie poraniony kibic został przewieziony do szpitala CKD. Od razu trafił na stół operacyjny.

– Do wyjaśnienia zatrzymano w rejonie ulicy Konstytucyjnej mężczyznę, który posiadał na ubraniu liczne ślady krwi a także etui po nożu. 34-latek w chwili interwencji miał w organizmie ponad 1,7 promila alkoholu. Po wytrzeźwieniu śledczy będą ustalać czy i jaki związek miał ze zdarzeniem. Funkcjonariusze zatrzymali również 37-letniego właściciela sklepu, w którym doszło do zdarzenia. Obecnie trwa analiza zapisów monitoringu, policjanci docierają również do świadków tego zdarzenia aby jak najdokładniej odtworzyć przebieg zdarzenia. -mówi kom. Adam Kolasa z biura prasowego KWP w Łodzi. Policjanci będą ustalać, czy ten mężczyzna odpowiada za atak na kibica.

Informacje o zbiórce krwi dla rannego kibica podał portal WidzewToMy. Tutaj szczegóły akcji Funkcjonariusze proszą również o kontakt wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w wyjaśnieniu okoliczności zdarzenia z VI Komisariatem w Łodzi przy ulicy Wysokiej 45 lub całodobowym numerem telefonu 42 665- 13- 00. Zapewniamy anonimowość.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.