STSport

Zawodnicy MMA Attack przybywają do Warszawy. Na miejscu są już Gary Padilla i Joaquim „Mamute” Ferreira.

Gary Padilla – rywal Tomasza Drwala na galę MMA ATTACK, która już 5 listopada odbędzie się na warszawskim Torwarze, zgodnie z planem wylądował 30 października  na warszawskim Lotnisku Chopina. Samolot z Padillą i jego cornerem na pokładzie wylądował przed czasem i po bardzo sprawnym odbiorze bagażu panowie pojawili się na hali przylotów „Okęcia”. Amerykanin spytany o podróż,z uśmiechem odpowiedział: – Dłuuuga!. Dziś zawodnik będzie odpoczywał po długim locie z San Diego, od jutra natomiast ma zamiar trenować po dwa razy dziennie. Na pewno odwiedzi więc warszawski klub sportów walki Copacabana, który użycza przyjezdnym zawodnikom MMA ATTACK sali do trenowania. Padilla będzie także korzystał z hotelowej siłowni, w szczególności bieżni, żeby dopiąć limit wagowy. Zgodnie z zapisami kontraktu, na ważeniu, które odbędzie się w najbliższy piątek, zawodnik musi uzyskać wagę nie wyższą niż 84 kg.

Gary Padilla

Gary Padilla

Kolejnym po Garym Padilli zagranicznym zawodnikiem gali MMA ATTACK, który stawił się w Warszawie jest Joaquim „Mamute” Ferreira.Rywal Damiana Grabowskiego na walkę 5 listopada wylądował szczęśliwie na warszawskim Lotnisku Chopina jeszcze w niedzielę, niedługo po Garym Padilli.

Obaj Brazylijczycy, „Mamute” i jego corner, byli kompletnie zaskoczeni temperaturą panującą w Polsce. W hali przylotów „Okęcia” zjawili się w krótkich rękawkach, a spytani o jakieś cieplejsze okrycia wskazali na małe plecaczki, w których upakowane były bluzy.

Mimo trudnych do zniesienia warunków atmosferycznych, zagraniczni goście byli w wyśmienitych nastrojach. Pierwsze pytanie, jakie zadali brzmiało: „- Czy nasz hotel jest daleko od centrum miasta i dyskotek?„, drugie: „- Czy po gali będzie after-party?” Bardzo byli również radzi, gdy dowiedzieli się, że na miejscu trenować będą w klubie „Copacabana”.

W środę MMA ATTACK oczekuje kolejnych zawodników. Po wczorajszym awaryjnym lądowaniu na warszawskim „Okęciu” Boeinga ciężko jednak przewidzieć, w którym mieście wylądują zagraniczni goście.

Joaquim Ferreira

Joaquim Ferreira

info i foto:MMA Attack

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.