STSport

Portal STSPORT prowadzi cykl porad, które daje  byłym strongman i zawodnik sportów walki Kamil Bazelak w zakresie porad z zakresu dietetyki, suplementacji i treningów. Wszyscy, którzy mają pytania dotyczące tych zagadnień mogą napisać do Bazelaka pod adres e-mail: bazelakkamil@gmail.com. Pytania wraz z odpowiedziami zostaną opublikowane na portalu STSPORT.

wideoblog

Hej. Chciałabym, abyś rozpisał mi, jak brać spalacz Therm Line? Biorę według dawki zalecanej, ale działa na mnie niezwykle słabo. Trenuję dwa razy dziennie, raz aerobowo i raz siłowo. Pozdrawiam. Gosia

Kamil Bazelak: Najważniejsze w tym wszystkim jest stosowanie optymalnej diety. Wyrzuć z jadłospisu takie rzeczy jak: ziemniaki, makarony, pieczywo, słodycze, owoce, alkohol, słodzone napoje. Postaw na ryby (łosoś, dorsz, morszczuk), ryż, warzywa gotowane lub surowe, biały ser, jajka.
Jeżeli trenujesz dwa razy dziennie, przed każdym treningiem bierz po dwie kapsułki Therm Line II. Jeżeli już twój organizm mimo diety przestanie reagować na spalacz, zwiększ dawkę nawet do 3 kapsułek. Nic ci się nie stanie. Therm Line działa niezwykle łagodnie.

Witaj Kamilu ! Widzę nową serię od Ciebie na STSport. Ja mam do Ciebie takie pytanie: pracuję aktualnie sobie w wakacje, nie stać mnie na solidną dietę, czasowo wygląda to tak, że zależy to wszystko od zmiany w pracy , a sprawa polega na tym, że chciałbym po prostu trochę schudnąć jakimś tanim sposobem , w miarę szybko w wakacje, żeby we wrześniu w szkole to miało ręce i nogi. Powiem prosto z mostu, za grube uda, oponka na brzuchu, nieco twarz, dupa tez się roztyła , hehe jest jakaś szansa, żeby to zredukować, ps. ważę ok 80-82 kg przy wzroście ok 180 – 181cm. Pozdrawiam Łukasz.

Kamil Bazelak: Witaj. Napisałeś, że nie stać cię na solidną dietę, z uwagi na wykonywaną pracę wakacyjną. Pomyślimy więc, nad opcją, w której nie będziesz musiał dbać o przygotowywanie posiłków.

1. 8:00 -Owsianka (75r) na wodzie. Do owsianki dodajesz jedną miarkę odżywki białkowej (Syntha- 6 firmy BSN) rozpuszczoną wcześniej w wodzie mineralnej.
2. 11:00 -Odżywka – półtora miarki Syntha- 6 zmieszana w shakerze z 500ml wody mineralnej
3. 14:00- Serek wiejski granulowany 400gram
4. 17:00 – obiad – pierś z kurczaka 150gr( bez panierki) plus ½ torebki ryżu plus 150 gram warzyw
5. 20:00 – Odżywka – półtora miarki Syntha- 6 zmieszane w shakerze z 500ml wody mineralnej
6. Tuńczyk w sosie własnym (170gram)

Postaraj się do tego wszystkiego dorzucić w ciągu dnia spalacze tłuszczu, które działają zarazem energetycznie. Masz obcięte dość drastycznie węglowodany, ale szybko dzięki temu szybko zauważysz efekty redukcyjne. Jeżeli wytrzymasz do września, to będziesz z siebie zadowolony.

Cześć. Jestem strasznie chudy, jaką masówkę mógłbyś mi polecić. Dziękuję z góry za odpowiedź. Marcin Z.

Wszystko zależy od twoich zdolności finansowych. Z całą pewnością, jednym z lepszych na rynku i stosunkowo tanich jest Mass Fusion firmy Nutrabolics. Zawiera on 7260 grama odżywki i kosztuje około 190zł.
W dzień treningowy pij ją nawet trzy razy dziennie. 1,5 miarki czyli 120 gram preparatu rozpuść w 500ml mleka i wypij po porannym śniadaniu. Potem kolejny tą samą ilość bezpośrednio po treningu. Trzeci raz z kolei na godzinę przed snem. Jeżeli do tego dasz radę jeść 5-6 razy dziennie, to masa pójdzie ci błyskawicznie. Mam znajomego, który na Mass Fusion przytył 30kg w ciągu kilku miesięcy

Pozdrawiam serdecznie

Kamil Bazelak

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.