STSport

W sobotę, 16-go sierpnia odbędzie się kolejna edycja gali Fight Exclusive Night. Tym razem po niesamowitym sukcesie gali we Wrocławiu, FEN 4 „Summer Edition”, odbędzie się w letniej stolicy Polski, czyli w Sopocie. Areną zmagań będzie Hala 100-lecia Sopotu im. Haffnera przy ulicy ul. Goyki 7.

fen4_grafika

Rozgrywają na niej swoje mecze koszykarze Prokomu Trefla Sopot, a w okolicy znajdują się inne obiekty sportowe: Korty Tenisowe i Basen Miejski. Położenie i łatwość dojazdu będą ogromnym atutem imprezy, bowiem niedaleko przy hali znajduje przystanek SKM i przystanki autobusowe z których odjeżdżają autobusy z Gdańska i Gdyni.

Na pewno nie jest to jedyny atut tego wydarzenia. Najważniejszym będą występy zawodników i zaplanowane walki w formule MMA i K-1 Rules. W poprzednich trzech edycjach organizacja FEN potrafiła z nieznanych medialnie zawodników wykreować gwiazdy jakie już cieszą się uznaniem i kibice Sztuk Walki chcą oglądać ich pojedynki.

Już dziś możemy zapowiedzieć udział Marty Chojnoskiej z Fight Club Shi-Kon Łódź – mistrzyni świata w Kickboxingu i byłej zawodniczki KSW, która walczyła na FEN 2 we Wrocławiu. Marta wystąpi w jedynym kobiecym starciu na zasadach K-1.

Kolejnym odkryciem organizacji jest monstrualny Dawid Mora. Ważący 120 kg wegetarianin, błysnął wolą walki na czerwcowym evencie pokonując w debiucie szwedzko-chorwackiego olbrzyma, Leo Kostica. Ze względu na świetny występ na tej samej gali kolejną propozycję otrzymał Maksymilian Bratkowicz. Uwielbiany przez kibiców WKS Śląsk, Maks – tym razem ma szansę walczyć na zaprzyjaźnionym terenie Trójmiasta z rywalem, którego ogłoszenie nastąpi szybko.

Oczywiście solą gali będą występy najlepszych miejscowych zawodników. Organizacja już dostrzegła potencjał zawodników MMA – Jacka Krefta z Mad Dogs Gdynia czy Roberta Maruszaka z Corpusu Gdańsk. Do roli gwiazdy przymierzany jest najlepszy polski kickboxer kategorii półśredniej Jarosław Daschke z Championa Gdańsk. Szansę otrzyma też Michał Wlazło, a więc widzów czekają emocje, emocje, emocje…

Nie zabraknie, tak jak i poprzednio, znamienitych gości honorowych. We Wrocławiu galę odwiedziła najlepsza na świecie zawodniczka MMA, Cristiane „Cyborg” Justino, i tym razem tak znakomici goście będą oglądać niesamowite zmagania. Ich nazwiska odkryjemy już wkrótce.

Wydarzenie można będzie oglądać, tak jak i poprzednie, na antenie naszego partnera strategicznego stacji Fight Box na żywo a na antenie stacji Polsat Sport w retransmisjach.

Serdecznie zapraszamy!

Paweł Jóźwiak i Rafał Sawicki

Categories: MMA, Sporty walki 0 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.