STSport

Zakończyła się gala KSW33 w Krakowie. Mamed Chalidow po raz kolejny udowodnił, iż jest najlepszym zawodnikiem w Polsce w wadze średniej. Po 31 sekundach walki zdeklasował swojego rywala Michała”Cipao”Materlę.

Khalidov Materla

Szymuszowski nieznacznie lepszy od Zawady

Po bardzo bliskiej walce Kamil Szymuszowski wypunktował Davida Zawadę w trzeciej walce KSW 33. Mimo, że zawodnik ze Zgierza przegrywał wymiany stójkowe z Niemcem polskiego pochodzenia, to jednak jego obalenia i kontrola z góry zdecydowały o niejednogłośnej wygranej. Po trzech rundach sędziowie punktowali pojedynek: Wojciechowski 30-27, Stańczuk 28-29, Pawlęga 29-28.

Szymuszowski Zawada

Chlewicki pewnie wygrywa z Kurczewskim

Lokalny bohater Łukasz „Sasza” Chlewicki dał sporo radości krakowskim fanom pewnie wygrywając z Bartłomiejem Kurczewskim po trzech rundach. Zawodnik Grapplingu Kraków był bardziej agresywny i skuteczniejszy, szczególnie gdy walka trafiała do klinczu.

Chlewicki Kurczewski

Lipski rozbiła Lubońską

Skazywana na porażkę Ariane Lipski zaskoczyła krakowską publiczność KSW 33 pokonując Katarzynę Lubońską przez TKO w drugiej odsłonie. Brazylijka dominowała w wymianach stójkowych, co skończyło się technicznym nokautem po ciosach i kopnięciach.

Lipski Lubońska

Karaoglu ponownie demoluje

Niesamowite co wyczynia w klatce KSW Aziz Karaoglu. Turek z niemieckim paszportem potrzebował zaledwie 30 sekund na odprawienie Maiquela Falcao na KSW 33.

Karaoglu Falcao

Artur Sowiński pierwszym mistrzem KSW w wadze piórkowej

Występ Artura Sowińskiego był zdecydowanie godny pierwszego pasa KSW w wadze piórkowej. Polak na przestrzeni trzech rund był zdecydowanie lepszy od Japończyka w stójce i jednocześnie, mimo groźnych ataków, nie dał sobie zrobić krzywdy w parterze.

Sowiński Erbst

Karol Bedorf znokautował Kitę

Druga obrona pasa wagi ciężkiej KSW przez Karola Bedorfa nie należała do najłatwiejszych. Michał Kita postawił niezwykle twarde warunki, ale w drugiej odsłonie to popularny „Coco” zakończył pojedynek znakomitym wysokim kopnięciem, nokautując pretendenta.

Kita Bedorf

halidov wygrywa w 31 sekund

Mamed Khalidov został nowym mistrzem KSW w wadze średniej, nokautując Michała Materlę w zaledwie 31 sekund.

Khalidov Materla

źródło: KSW

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.