STSport

Arkadiusz Wrzosek, Mateusz Rębecki i Radosław Paczuski z pasami mistrzowskimi organizacji Fight Exlusive Night. Pojedynek wieczoru wygrał Radosław Paczuski pokonując Stanisława Zaniewskiego w K1, choć zwycięzca myślał, że ma złamaną szczękę. Walka obfitowała w częste klincze, widowisko nie powalało na nogi, Paczuski jednak częściej kopał, choć dopiero w 4 rundzie przewaga Radosława była widoczna, tak samo jak w 5 rundzie i w taki sposób Radosław Paczuski zdobył pas mistrzowski federacji Fight Exlusive Night.

Przegrał Marian Ziółkowski, a mało by brakowało żeby już w 1 rundzie z Mateuszem Rębeckim.            Wtedy przed skrętówką na nogę uratował go gong. Receptą na Ziółkowskiego, były zejścia do parteru, ale dopiero w 4 rundzie odbyła się kluczowa dla pojedynku akcja. Rębecki zaatakował lewym sierpowym na wątrobę, a kiedy poprawił prawym sierpem na twarz, Ziółkowski był już półprzytomny, sędzia przerwał walkę.

Marcin Naruszczka przerwał słabą passę i bez problemowo wygrał na punkty z Bartoszem Leśko. Po walce  Marcin takimi słowami skomentował pojedynek:

 „Byłem bardzo dobrze przygotowany kondycyjnie. W klinczu rozegrałem sprawę technicznie, wiedziałem kiedy tam przycisnąć, a kiedy odpocząć, więc nie byłem bardzo zmęczony. Myślę, że o zwycięstwie zadecydowało właśnie to, a nie moja siła”

Przegrał natomiast Kamil Łebkowski choć po wyrównanej walce, a udany debiut w federacji FEN odnotował Krzysztof Kułak który w podobny sposób jak w poprzednim starciu obu panów na PL MMA, przez duszenie zza pleców pokonał Michała Tarabańkę zaliczając 31 zwycięstwo w karierze! oraz 5 z rzędu.

Pozostałe pojedynki:

MMA 70 kg: Mateusz Rębecki pok. Marian Ziółkowski przez TKO w czwartej rundzie
K1 +95 kg: Arkadiusz Wrzosek pok. Artur Bizewski przez jednogłośną decyzję
MMA 84 kg: Andrzej Grzebyk pok. Anatolij Litwinow przez TKO w pierwszej rundzie
MMA 84 kg: Marcin Naruszczka pok. Bartosz Leśko przez jednogłośną decyzję
K1 95 kg: Rafał Korczak pok. Marcin Szreder przez jednogłośną decyzję
MMA 66 kg: Daniel Torres pok. Kamil Łebkowski przez jednogłośną decyzję
MMA 84 kg: Krzysztof Kułak pok. Michał Tarabańka przez poddanie (duszenie zza pleców) w drugiej rundzie
K1 77 kg: Adrian Błeszyński pok. Alan Kwieciński przez jednogłośną decyzję

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.