STSport

Wojciech Bartnik medalista olimpijski przygotowuje Macieja Zegana do walki z Dariuszem Snarskim. Wojciech Bartnik na swoim koncie ma sporo sukcesów jako zawodnik, promotor i trener. Ostatnio wsławił się również w konflikcie z Marcinem Najmanem, którego namawiał do walki ze sobą mimo kontuzji. Bartnik na co dzień działający w strukturach Polskiego Związku Bokserskiego na pewno wie jak przygotować pod kontem technicznym Zegana do walki ze Snarskim. Jednak jego dodatkowym atutem jest również to, że na pewno będzie potrafić  zmotywować Zegana do ostrej pracy nad sobą pod kątem psychicznym. Kiedyś Bartnik mimo poważnej kontuzji wyszedł do walki.

„W roku 1993 po meczu z Holandią spotkała taka sytuacja, wówczas uszkodzeniu uległa mi torebka stawowa oraz staw skokowy. Nie mogłem chodzić, leżałem na wyciągu, mimo to chcąc walczyć, jako fajter i mężczyzna trzy dni później stoczyłem sparing z Mariuszem Minasiewiczem, a osiem dni później pojechałem na Mistrzostwa Europy w Bursie (Turcja), gdzie stanąłem do walki z wice mistrzem świata i wice mistrzem olimpijskim , Ukraińcem Rostisławem Zaulicznym” – napisał Bartnik.

Zatem jeśli Zegan wyjdzie z podobną determinacją i nastawieniem do walki ze Snarskim, Snarski powinien się nastawić na ciężki bój do końca pojedynku.

wingsofcommercials

Categories: Boks, Polecamy 0 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.