STSport

24 czerwca 2017 roku w Wiśniowej Górze odbędzie się gala WLC – Warriors of Life
O godzinie 20:00 rozpocznie się wieczorna gala zawodowa w formule K-1 i MMA podczas, której odbędzie się swoista konfrontacja sztuk walki. W formułach zawodowych i półzawodowych wystąpią reprezentanci karate, judo, zapasów, kickboxingu i MMA.

W walce wieczoru zobaczymy pojedynek mistrzowski o pas UFR pomiędzy utalentowaną kickboxerką, mistrzynią Polski i pretendentką do pasa mistrzowskiego, podopieczną Piotra Bąkowskiego – Dominiką Rembelską, a utytułowaną zawodniczką karate Kyokushin, wielokrotną wicemistrzynią i mistrzynią Polski, mistrzynią Europy w karate Małgorzatą Ubowską.
W oktagonie na gali WLC pojawi się również doświadczony Wojciech Buliński (10-2), kroczący od zwycięstwa do zwycięstwa, mający w perspektywie kontrakt z największą federacją na świecie UFC. W swojej kolejnej zawodowej walce w formule MMA zaprezentuje się 42- letni weteran Kamil Bazelak, który walczył dla największych federacji europejskich BAMMA, KSW, UWC, FCC, Macto Championship czy King of The Kings. Zaplanowane są również pojedynki doświadczonego boksera zawodowego Mateusza Gatka, który tym razem powalczy w formule MMA, a także perspektywicznego mistrza Polski w grapplingu Marcina Pawłowskiego (3-1) i byłego amatorskiego mistrza świata, posiadacza czarnego pasa w karate Shotokan MMA Adriana Bobera.. W oktagonie pojawi się również zwycięzca Pucharu Polski Karate Kyokushin Przemysław Lenartowicz, który stoczy swoją piątą walkę w formule MMA. W formule K-1 rękawice skrzyżuje zawodnik z Koluszek Sebastian Kartasiński, który zmierzy się z gruzińskim fighterem Sulkhanem Sakashvili.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.