STSport

Już w sobotę mistrz świata federacji IBF/IBO/WBO/WBA Władimir Kliczko (61-3, 52 KO) stanie w ringu naprzeciw Alexa Leapaia (30-4-3, 24 KO). Jak już informowaliśmy w dniu wczorajszym odbyła się konferencja prasowa promująca zaplanowaną na 26 kwietnia walkę, która odbędzie się w Oberhausen. Obaj pięściarze wykazują się bardzo dużą pewnością siebie i zapowiadają swoje zwycięstwo.

Władimir Kliczko: “Nie mogę doczekać się tego pojedynku. Widzę jak Alex jest zmotywowany i wiem, że przyleciał do Niemiec po to, aby wygrać. Nie mam zamiaru go lekceważyć. Witaj w świecie wielkiego boksu Alex! W sobotę zobaczycie naprawdę ekscytującą walkę. Jestem przekonany, że będzie to spektakularny pojedynek. Jego styl przypomina mi styl Mike Tysona. Jestem szczęśliwy słysząc, że jest on gotowy na 12 rund pojedynku, ale technicznie jesteśmy na dwóch różnych poziomach.”

Alex Leapai: “Przyjechałem tu, aby wygrać. Marzyłem o takiej szansie od wielu lat. W sobotę wszyscy zobaczą jak na ich oczach pisana jest nowa historia zawodowego boksu.”

Na żywo walkę transmitować będzie telewizja RTL – sobota godz. 22:45.źródło: boxingnews.pl

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.