STSport

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że już po raz drugi angielskim komentatorem gali KSW będzie Brytyjczyk, Will Vanders, którego głos anglojęzyczni fani sportów walki powinni znać z gali numer 24. To on będzie na żywo relacjonować galę KSW25, które już 7 grudnia odbędzie się we wrocławskiej hali „Stulecia” i które na żywo – z jego komentarzem – będzie można oglądać za pośrednictwem www.kswtv.com 

Will to zdobywca wielu nagród komentatorskich specjalizujący się w sportach walki, w tym boksie, kickboxingu i MMA.

W swojej ponad 15-letniej karierze pracował dla BBC, FOX International, Sony TV, Abu Dhabi i UAE Sports TV, Eurosport Asia, a przez ostatnie dwanaście lat był producentem i komentatorem dla brytyjskiego Eurosportu i Eurosport International. Ci co znają jego warsztat komentatorski, potwierdzą, że jest dynamiczny, świeży, ekscytujący i świetnie przygotowany, a jego komentarz szczególnie podoba się młodszej publiczności.

To on jako pierwszy przedstawił europejskim widzom K-1 i Pride, a obecnie regularnie komentuje m.in. gale SuperKombat, Glory, WFC czy Abu Dhabi Warriors. Oprócz tego jest też oficjalnym komentatorem bokserskim AIBA.

źródło: konfrontacja.com

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.