STSport

Po raz kolejny mamy dowód na to, że zawodnicy MMA mają zadatki na superbohaterów. Guy Mezger, weteran Pride i UFC uratował kobietę, która została zaatakowana przez napastnika z nożem na parkingu przy centrum hadnlowym.

Wszystko działo się dziś w rodzinnym Teksasie Guya Mezgara. Zawodnik zauważył szamotaninę na parkingu – jakiś mężczyzna groził nożem kobiecie. Postanowił zainterweniować. Jak skończyła się ta konfrontacja? Mezgar doznał źle wyglądającego, ale w sumie niegroźnego rozcięcia lewej dłoni. Napastnik? Gorzej – ma wiele złamań kości twarzoczaszki, żeber oraz ręki, wybity bark oraz uszkodzony nadgarstek. Dodatkowo,  po obezwładnieniu, bandyta został zabrany przez policję.

Guy Mezger ma obecnie 44 lata. Swoją ostatnią walkę stoczył w 2003 roku. Na swoim koncie ma występy między innymi na galach Pride oraz UFC (pokonał tam między innymi Tito Ortiza). Jego rekord to 30 wygranych walk, 14 przegranych, 2 zremisowane. 11 swoich starć wygrał przez nokaut, choć po dzisiejszym można powiedzieć, że 12. Obecnie jest trenerem sportów walki oraz  instruktorem samoobrony. Jednym słowem można stwierdzić, że napastnik miał niewyobrażalnego pecha, a kobieta, którą zaatakował niesamowite szczęście.

Źródło: cagejunkies.com Foto: sharedog.com

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.