STSport

Już po raz drugi dzięki przychylności Burmistrza Dzielnicy Bemowo Jarosława Dąbrowskiego mamy przyjemność zorganizować imprezę „Dzień z KSW na Bemowie”. Tym razem impreza dotyczyć będzie tematyki zbliżającej się wielkimi krokami gali KSW23.

Podobnie jak miało to miejsce w maju 2012 roku i tym razem czeka wszystkich miłośników sztuk walki moc atrakcji sportowych, a także dodatkowe atrakcje muzyczne. Uwaga! Impreza odbędzie się 5 czerwca w Amfiteatrze Dzielnicy Bemowo (ul. Raginisa róg Kryształowej), wstęp na nią jest BEZPŁATNY, a liczba miejsc OGRANICZONA!

POKAZY BEMOWSKICH SZKÓŁ WALKI

Impreza „Dzień z KSW23 na Bemowie” rozpocznie się o godzinie 13:30. Na początku wszystkim mieszkańcom Bemowa i nie tylko zaprezentują się lokalne szkoły sztuk walki. Zaplanowanych zostało aż sześć, pełnych emocji pokazów m.in. karate, taekwon-do i muay thai.
Pomiędzy pokazami zaplanowano liczne konkursy w których do wygrania będa gadżety ufundowane przez Dzielnicę Bemowo, Federację KSW oraz sponsorów gali KSW23. Warto brać udział, bo nagrody będą zacne!

MEDIA TRENING PRZED KSW23 O 15:30!

Zanim odbędzie się oficjalna konferencja prasowa przed galą KSW23 czeka nas media trening z udziałem bohaterów czerwcowego wydarzenia. Każdy zawodnik w ok. dziesięciominutowym pokazie zaprezentuje swoją aktualną formę na kilkanaście godzin przed galą.
I tutaj również pomiędzy pokazami przewidzieliśmy dodatkowe atrakcje w postaci konkursów. Będzie można zdobyć pamiątkowe plakaty z poprzednich edycji gal KSW, a także kubki, smycze i koszulki sygnowane marką odzieżową KSW Squad.

O 18:00 KONFERENCJA PRASOWA I WAŻENIE

Kolejnym, bogatym w atrakcje punktem imprezy „Dzień z KSW23 na Bemowie” będzie oficjalna konferencja prasowa i kontrolne ważenie przed galą. W jakich nastrojach są Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski, Michał Materla, czy też Melvin Manhoef? Ile kilogramów muszą zgubić do wymaganego limitu wagowego? Wszystkiego dowiemy się właśnie 5 czerwca o godzinie 18:00. Ceremonię poprowadzą Paweł Wójcik i Waldemar Kasta.

BĘDZIE MUZYKA, DUŻO MUZYKI!

Podczas obfitującego w mnóstwo atrakcji dnia z Dzielnicą Bemowo i Federacją KSW odbędzie się kilka koncertów. Na scenie Amfiteatru Bemowo zobaczymy czołowych wykonawców muzyki hiphopowej w Polsce. Wśród nich gościnnie zagrają: Donguralesko oraz Drużyna Mistrzów w składzie Firma, PiH i Dudek RPK.

PODSUMOWUJĄC

DATA: 5 CZERWCA 2013
MIEJSCE: Amfiteatr Dzielnicy Bemowo (ul. Raginisa róg Kryształowej)
WSTĘP: Bezpłatny
PROGRAM IMPREZY:
– 13:30: pokazy bemowskich szkół sztuk walki
– 15:30: media trening przed KSW23
– 18:00: konferencja prasowa i ważenie zawodników przed KSW23
– Dodatkowo: konkursy, występy muzyczne (Donguralesko, Firma, PiH, Dudek RPK)

KSW

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.