STSport

W dzień kobiet MMA Attack ma przyjemność ogłosić pierwszą w historii organizacji walkę pań. 27 kwietnia na MMA Attack 3 w Spodku w Katowicach 18-letnia mieszkanka tego miasta Agnieszka Niedźwiedź zmierzy się z reprezentującą Gorzów Wielkopolski osiem lat starszą Klaudią Apenit.

Obydwie panie dopiero rozpoczynają swoją przygodę z MMA i stoczyły po dwie zawodowe walki. Prócz tego Klaudia Apenit jest wielokrotną medalistką różnych turniejów grapplingowych i jiu-jitsu w Polsce a Agnieszka Niedźwiedź jest medalistką mistrzostw Polski juniorek młodszych w judo.

– To dla mnie życiowa okazja i mam zamiar ją wykorzystać. 27 kwietnia będę przygotowana na 100% i pokażę fanom dobre MMA. – zapowiada swój występ na MMA Attack 3 Agnieszka Niedźwiedź.

Walka pań odbędzie się na nietransmitowanej części gali i zobaczyć ją będzie można na żywo w Spodku. Sprzedaż biletów prowadzi portal kupbilet.pl, więcej informacji o gali MMA Attack 3 można znaleźć na stronie www.mma-attack.net oraz profilach MMA Attack na facebooku (www.facebook.com/MMAAttack) i Twitterze @MMA_Attack.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.