STSport

Wyjątkowa gala, wyjątkowe walki i wyjątkowa sytuacja z biletami! W związku z dużym zainteresowaniem Boxing Night 11 organizatorzy postanowili zmienić zasady i – do wstępnie zaplanowanej, ograniczonej puli wejściówek VIP – dołożyć dodatkowe, które pozwolą obejrzeć zbliżającą się galę dopytującym się o taką możliwość kolejnym kibicom.

Gala Boxing Night 11

Boxing Night 11 to zaplanowana na 16 października (w piątek) 2015 r. w warszawskim Hotelu Hilton gala, podczas której jako Superatrakcję zobaczymy charytatywną walkę Iwony Guzowskiej z Ewą Kasprzyk.

Podczas imprezy zlicytowane zostaną rękawice, w których obie damy wystąpią we wspomnianej walce. Dochód ze sprzedaży jednej z par powędruje do Oliwiera – chłopczyka bez kończyn, któremu organizatorzy pomagali już podczas Boxing Night 10.

Oprócz wspomnianego boju mistrzyni pięściarstwa z mistrzynią aktorstwa w ringu pojawią się również mistrza świata w K-1 Tomas Mozny, który zawalczy z Arkadiuszem Wrzoskiem, utalentowany zawodnik MMA Adam Okniński, czołowego polski kick-bokser z NW Promotion Paweł Gierzyński, a także pięściarze związani kontraktami ze wspomnianą grupą promotorską Marcina Najmana i Roberta Walczaka, która organizuje galę: Łukasz Gworek, Adam Koprowski oraz Dawid Kwiatkowski.

Bilety na Boxing Night 11 można już kupować w internecie na stronach www.kupbilet.pl i www.trendgrpoup.pl. Miejsce przy stole z cateringiem kosztuje 500 zł, wynajęcie całego stołu z cateringiem 4500 zł, natomiast – dodatkowe – bilety na miejsca bez cateringu są dostępne w cenie 200 zł.

Wszystkich, którzy zdecydują wybrać do Hotelu Hilton, czeka dodatkowa atrakcja: możliwość spędzenia gali w towarzystwie gościa honorowego Boxing Night 11, najlepszego polskiego zawodowego pięściarza wagi ciężkiej w historii, jedynego i niepowtarzalnego Andrzeja Gołoty, który przywiezie ze sobą historyczne rękawice, podpisane przez siebie oraz Riddicka Bowe przed historyczną walką obu panów. One także zostaną zlicytowane na charytatywne cele.

Oficjalna informacja NW Promotion

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.