STSport

Były mistrz UFC Cody Garbrandt i 57 letni Jean-Claude Van Damme są w konflikcie.Wszystko zaczęło się w listopadzie zeszłego roku – kiedy JCVD ​​poleciał do NorCal, aby dać kilka lekkich udanych lekcji dla zawodników w Team Alpha Male. Podczas prowadzenia zajęć Van Damme ośmieszył Cody’ego.

Garbrandt powiedział, że jeśli kiedykolwiek będą ze sobą walczyć, to urwie JVCD głowę. Słowa te wynikają prawdopodobnie z tego, że podczas luźnego sparingu Van Damme kopnął go prosto w usta techniką ura-mawashi-geri (odwrotne kopnięcie okrężne). Spowodowało to poruszenie w całym światku sztuk walki. Garbrandt tłumaczył się później, że Van Damme przepraszał go za to na kolanach płacząc, co wydaje się, co najmniej nieprawdopodobne. Wymyślając taką historyjkę Garbrandt chciał odbudować swój upadły prestiż.

Garbrandt ma rekord MMA 11-1 i wydaje się, że chciałby dodać kolejny rekord do bilansu swoich walk walcząc z niemal 60 letnim aktorem. Na taki „freak show” w UFC nie ma co liczyć, gdyż Ultimate Fighting Championship to nie jest KSW, które słynie z takich walk.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.