STSport

Dzisiaj swoje urodziny obchodzi Marcin Rogowski z Gracie Barra Łódź, posiadacz czarnego pasa w brazylijskim jiu jitsu, współorganizator gal Ring XF i trener wielu utalentowanych zawodników startujących w MMA i BJJ.

Podczas gali KSW 21 Karolina Kowalkiewicz (2-0) zawodniczka Marcina Rogowskiego wygrała swoją debiutancką walkę, a sam Marcin w ten sposób okazał się lepszym szkoleniowcem niż Szymon Bońkowski, trener Mameda Chalidowa, który przygotowywał rywalkę łodzianki,Paulinę Bońkowską.

Na oficjalnym fanpage Gracie Barra na Facebooku pojawiła się podziękowania i życzenia dla Marcina Rogowskiego.

Budowaliśmy nasz „dom” od małych cegiełek . Dziś mamy ogromną wytwórnie talentów…
Więc czego można ci życzyć, skoro ty swoją ciężką pracą zdobywasz i osiągasz wszystkie swoje cele i spełniasz wszystkie swoje marzenia…Jesteś wzorem do naśladowania , że wystarczy wierzyć mocno w swój cel i marzenia i robić wszystko, by je osiągnąć, a a to się po prostu stanie. Twoim mottem nie jest „po trupach do celu” i właśnie dlatego jesteś tak wyjątkowym i cenionym człowiekiem.
Z całego serce ogromnego jakie mamy wspólnie w Gracie życzymy ci aby spełniło ci się to jeszcze jedno największe marzenie ! Byś stanął wraz ze swoim zawodnikiem bądź zawodniczką na UFC !
Inne marzenia i tak się spełnią, jeśli je masz, bo jesteś profesjonalistą,który nigdy się nie poddaje. A dziękujemy ci za wszystko ,za twoje rady, ciepło,za profesjonalizm, którym nas zarażasz,za wiarę w nas wtedy, kiedy my już jej czasem nie mamy i za to że jesteś przy nas zawsze.Kurcze, my to mamy szczęście, że cię mamy.
Ekipa GB

Do Najlepszych Życzeń Urodzinowych, spełnienia marzeń i dalszych realizacji swoich pasji przyłącza się również cała Redakcja STSPORT.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.