STSport

Pięściarz wagi ciężkiej Tyson Fury (22-0, 16 KO), który przygotowuje się do rewanżowej walki z Dereckiem Chisorą (20-4, 13 KO) zyskuje sobie coraz większą rzeszę wrogów. Do mocnych krytyków jego osoby dołączył pretendent do tytułu mistrza świata Deontay Wilder (31-0, 31 KO), który dość ostro zaatakował go na jednym z portali społecznościowych. 

Fury vs Cunningham (3)
“Hej grubasie przygotowałem dla ciebie specjalną dietę przed walką. Nazywa się 'Przestań żreć do chole*y!’. Lepiej pomódl się o litość do Boga, aby ten oszczędził twój łeb, gdy będę w niego uderzał. Potem mam zamiar zacząć okładać twój korpus spaślaku. Jesteś jak gruby, zielony Shrek. Mam zamiar zrobić ci krzywdę!” – zapowiedział na jednym z portali społecznościowych Wilder.

W odpowiedzi Fury w swoim stylu postanowił dość ostro odpowiedzieć na wiadomość Wildera.

„Lepiej zastanów się co gadasz, zanim otworzysz usta Jankesie. Zastanów się nad tym o czym marzysz! Jesteś następny! Będę się modlił o to, aby Bóg obdarzył cię mózgiem, bo masz obecnie tylko pusty łeb. Mogę tylko powiedzieć, że jesteś takim samym tchórzem jak David Haye. Powiem to jeszcze raz. Mogę z tobą walczyć w każdym miejscu i w każdej chwili.” – napisał Tyson Fury.

Categories: Polecamy 0 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.