STSport

Ostatnio było głośno po tym, jak Władimir Kliczko porównał swojego najbliższego rywala Tysona Fury do Hitlera. Ta wypowiedź nie spodobała się aktualnemu mistrzowi świata i postanowił odpowiedzieć w znany dla siebie sposób.

fury_kliczko

– Nie możemy mieć takiego mistrza – powiedział Kliczko – powinien się zamknąć albo zostać zawieszony, ponieważ nie da się wytworzyć więcej nienawiści.
Ukraiński bokser porównał Anglika do Hitlera.
– Walczę z facetem, który nie potrafi trzymać języka za zębami. Byłem w szoku po jego wypowiedziach dotyczących kobiet, homoseksualistów i Żydów. Brzmiał jak Hitler. Ten człowiek jest imbecylem. Poważnie – stwierdził były mistrz świata wagi ciężkiej.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedz Fury’ego:
– To wiadomość dla Władimira Kliczki. Powiedział ostatnio, że jestem jak Hitler. To jasne, że nie ma żadnej edukacji w tym zakresie i nie zdaje sobie sprawy z tego, że Hitler zabił setki tysięcy, jeśli nie miliony Cyganów. Nazywanie mnie w ten sposób to poważna zniewaga, przyjacielu. Wielu moich przodków zginęło w masowych morderstwach, których dokonał Hitler. Nie zapominajmy, że twoi ludzie, Ukraińcy, byli strażnikami w obozach śmierci, gdzie mordowano moich ludzi. Jak chcesz iść tą drogą, to obaj możemy zgrywać głupie pizdy, nie? Ty głupi, pierdolony, ukraiński chuju!

Walka Fury vs Kliczko miała odbyć się 9 lipca jednak przez kontuzję Brytyjczyka walka została przeniesiona, a nowy termin pojedynku nie jest jeszcze znany. Ukrainiec stracił mistrzowski pas na rzecz Anglika w listopadzie 2015 roku.

źródło: dzienniknarodowy.pl

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.