STSport

Były mistrz świata w wadze ciężkiej Tyson Fury (29-0-1, 20 KO) nie chce ograniczać się tylko do boksu. Ostatnio powiedział, że chciałby spróbować swoich sił w UFC.

– Rozmawiałem w tej sprawie z Conorem McGregorem i obaj jesteśmy gotowi na rock and roll. Dostałem też wiadomość od byłego mistrza wagi ciężkiej UFC Franka Mira. Powiedział, że byłby zainteresowany współpracą ze mną. Myślę, że możemy razem coś zdziałać. Nadszedł mój czas. Dana, zadzwoń do mnie! – powiedział Fury.

– Fury przez całe swoje życie pracował na to, żeby zostać jednym z czterech najlepszych pięściarzy wagi ciężkiej na świecie. Dlaczego miałby w ogóle myśleć o MMA? Nie sądzę, by to się dla niego dobrze skończyło. To nie ma żadnego sensu w przypadku jego kariery – stwierdził White.

Brytyjczyk ostatnio zadebiutował w wrestlingu. Podczas gali WWE w Arabii Saudyjskiej wygrał z Braunem Strowmanem. Według mediów, dzięki temu zarobił 15 mln dolarów. Ostatni pojedynek bokserski stoczył 14 września, pokonując Otto Wallina (20-1, 13 KO).

Comments are closed.