STSport

Nie tylko utalentowana, ale i piękna Gina Carano będzie gościem honorowym na gali KSW 18, która odbędzie się już 25 lutego w Płocku.

Gina Carrano to dość nietypowe połączenie. Jest utalentowaną zawodniczką mieszanych sztuk walki, a do tego piękną kobietą. Taki mix sprawił, że zaczęto o niej mówić „twarz kobiecego MMA”. Prawdę mówiąc ciężko sobie wyobrazić, żeby ta twarz mogła być jeszcze ładniejsza.

Swoją przygodę z MMA zaczeła w 2006 roku. Na zawodowym ringu stoczyła 8 pojedynków, z których aż 7 wygrała i tylko jeden przegrała. Jej pogromczynią okazała się inna bardzo znana zawodniczka – Cristiane „Cyborg” Santos. Ta walka odbyła się w połowie 2009 roku. Od tamtego czasu Gina nie walczyła, a jej kariera – choć nieoficjalnie – wydaje się zawieszona. Wcześniej z powodzeniem uprawiała kick-boxing – jej rekord to 12 wygranych, 1 przegrana i 1 remis.

Sport to nie jedyna dziedzina, w której Carano ma osiągnięcia. Z powodzeniem ukończyła psychologię na Uniwersytecie Stanowym w Nevadzie. Jest również osobowością medialną. Występowała w wielu programach. Ostatnio próbuje również swoich sił jako aktorka. Wystąpiła jako jedna z bohaterek w grze Red Alert 3. Zagrała również główną rolę w filmie Stevena Soderbergha pod tytułem „Ścigana”. Na ekranie towarzyszyli jej tacy aktorzy jak Michael Douglas, Evan McGregor czy Antonio Banderas.

Zapraszamy do obejrzenia walki Giny Carrano z Cristiane „Cyborg” Santos!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.