STSport

Jedną z głównych atrakcji gali FFF 1 miała być walka Marcina Najmana z Pawłem Trybałą, znanym bardziej jako „Trybson”. Uczestnik show „Warsaw Shore” potrzebował zaledwie czterdziestu sekund by rozprawić się z byłym pięściarzem. Drugą walką wieczoru w Zielonej Górze było starcie Krystiana Pudzianowskiego z kulturystą Radosławem Słodkiewiczem. Lepszy okazał się brat Mariusza Pudzianowskiego.

Paweł „Trybson” Trybała zdemolował Marcina Najmana na gali MMA podczas której walczyli polscy celebryci. Po 30 sekundach walki Trybson zszedł do nóg Najmana i przewrócił byłego pięściarza, zasypując go serią ciosów. Najman nie miał okazji nawet odklepać poddania, a walkę przerwał sędzia.

– Powiedziałem, że nie będę rzucać słów na wiatr i będę tak szybko zadawać ciosy, że Najman nie zdąży klepać. I tak się stało – stwierdził po walce Trybała.

Drugą walką wieczoru na gali FFF 1 w Zielonej Górze było starcie Krystiana Pudzianowskiego ze znanym kulturystą Radosławem Słodkiewiczem. Brat Mariusza Pudzianowskiego wyglądał w tej walce zdecydowanie lepiej. W drugiej rundzie sprowadził rywala na ziemię i zasypał go ciosami. Sędzia nie miał innego wyjścia i zakończył pojedynek.

Comments are closed.