STSport

W tym roku Federacja KSW już po raz dwunasty organizuje Obóz KSW. Podobnie jak w latach poprzednich i tym razem przygotowana została wyjątkowa oferta wyjazdowa dla adeptów mieszanych sztuk walki z Polski i nie tylko.

Gdzie i kiedy odbędzie się 12. Obóz KSW?

* 12 Obóz KSW po raz kolejny zostanie zorganizowany w Centralnym Ośrodku Sportu w Giżycku w dniach od 9 do 18 lipca. Ośrodek położony jest nad samym jeziorem, posiada bogate zaplecze do treningów siłowych, matę zapaśniczą oraz ring bokserski.
Koszt wyjazdu?

* Kwota dziewięciodniowego wyjazdu z wyżywieniem oraz treningami pod okiem najlepszych trenerów MMA w Polsce to 1550 złotych.

Kto będzie w sztabie trenerskim podczas 12. Obozu KSW?

* Trenerami podczas 12. Obozu KSW będą trzej znakomici fachowcy: Piotr Bagiński, Marcin Różalski oraz Piotr Jeleniewski.


Kilka słów o trenerach…
*Piotr Bagiński to główny trener Berserkers Team Szczecin. Pod jego okiem do gal KSW przygotowują się m.in. Michał Materla, Rafał Moks czy Maciej Jewtuszko. Jest posiadaczem czarnego pasa w brazylijskim jiu jitsu i judo. Popularny Bagi to wielokrotny medalista mistrzostw Polski, Europy i świata w brazylijskim jiu jitsu i grapplingu.

*Marcin Różalski na co dzień jest trenerem w klubie CSW Płock. Różal to jeden z najbardziej utytułowanych polskich kickbokserów w historii. Na swoim koncie posiada dwa tytuły mistrza świata organizacji ISKA i WKA w formule K-1.

*Piotr Jeleniewski jest głównym trenerem w Ankos Zapasy Warszawa. Pod jego okiem do gal KSW przygotowują się m.in. Mariusz Pudzianowski, Anzor Azhiev czy Arbi Shamaev. Od lat związany z kung fu, które bardzo długo trenował. Jest zwycięzcą plebiscytu portalu MyMMA.pl na najlepszego trenera w 2013 roku.

Koncepcja 12. Obozu KSW…

Obóz KSW skupia najlepszych trenerów i jego założeniem jest przekazanie ich wiedzy technicznej dla adeptów MMA, a przede wszystkim taktycznej z punktu widzenia realizacji zadań w walce.

źródło: KSW

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.