STSport

Punktualnie w południe w warszawskim klubie Copacabana odbył się trening medialny przed galą KSW 18. Stawił się uczestnik walki wieczoru – Marcin Różalski oraz kilku innych zawodników.

Pierwszy wyszedł Kamil Bazelak, który rozpoczął efektownym szpagatem, a poźniej przez kilka minut tarczował techniki ręczne i nożna, a także pokazał kilka technik parterowych. Jego rywal – Kamil Waluś – pokazał kilka prostych kombinacji ciosów oraz próbkę umiejętności parterowych.

Efektownie wyglądał krótki pokaz Jana Błachowicza, który pokazał cały szereg ciosów, kopnięć i dźwigni. Niestety wciąż nie wiadomo, kto będzie rywalem Polaka, bo zakontraktowany David Branch nie może z przyczyn prawnych opóścić Stanów Zjednoczonych.

Aplauzem przywitano Davida Olivę, który zmierzy się z Karolem Bedorfem. Amerykanin bardzo ciepło wspomina swój ostanti pobyt w Polsce i liczy na gorące przyjęcie oraz udaną walkę.

Ostatni pokazał się Marcin Różalski, który z trzema różnymi sparingpartnerami pokazywał cały wachlarz technik – od wysokich kopnięć, po obalenia i walkę w parterze.

Obecny był również Dean Amasinger, który w krókiej rozmowie komplementował swojego rywala – Macieja Jewtuszkę. Opisywał go jako wszechstronnego i doświadczonego zawodnika. Sam jedna zapewnił, że jest dobrze przygotowany.

Zapraszamy do obejrzenia materiałów video z treningu medialnego. Pojawią się niedługo na naszym portalu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.