STSport

Efektowne knockouty, finezyjne technicznie dźwignie i piekielnie mocno zapięte duszenia, na to i jeszcze więcej liczyć mogą kibice, którzy przybędą 20 kwietnia do Sieradza. Tego dnia odbędzie się oczekiwana od dawna Fighters Arena 7.Gala mieszanych sztuk walki organizowana przez federację Fighters Arena to wydarzenie sportowe, którego prawdziwy fan męskiego sportu nie może przegapić. Czternastu, doświadczonych zawodników wejdzie do octagonu, aby zaprezentować swoje możliwości przed Sieradzką publicznością. Siedem interesujących walk, wszystkie na zasadach najlepszej federacji na świecie, amerykańskiej UFC.

Najważniejszym wydarzeniem wieczoru będzie pojedynek w kategorii do 77 kg, w którym doświadczony Łukasz „Sasza” Chlewicki (rekord 9-2) skrzyżuje rękawice z zaledwie 17 letnim Czechem, Michalem Kozmerem (rekord 8-3). Pojedynek rutyny z młodzieńczym szaleństwem. W innych pojedynkach, również nie zabraknie ciekawych zestawień. Swoją walkę o „być albo nie być” stoczy Andrzej „Balrog” Kosecki (rekord 1-5), na którego drodze stanie reprezentant MMA TEAM Trójmiasto, Tomasz Stoiński (rekord 1-0). Walka odbędzie się w limicie do 93 kg.

Oto cała karta walk na Fighters Arena 7:

Walka wieczoru:
77 kg: Łukasz Chlewicki (9-2) vs Michal Kozmer (8-3)

61 kg: Damian Śmigielski (0-0) vs Patryk Bąk (0-1)
93 kg: Damian Tomasiuk (0-0) vs Filip Kopij (0-0)
77 kg: Artur Pawlak (0-1) vs Jakub Majoch (1-1)
66 kg: Marcin Wrzosek (4-1) vs Janusz Staszewski (3-1)
93 kg: Andrzej Kosecki (1-5) vs Tomasz Stoiński (1-0)
93 kg: Tomasz Janiszewski (2-2) vs Krzysztof Pietraszek (3-0)

Transmisja płatna odbywa się zgodnie z REGULAMINEM transmisji. Zachęcamy do przetestowania indywidualnego połączenia przed dokonaniem opłaty, zwłaszcza że opłata nie jest zwracana w przypadku kłopotów z indywidualnym połączeniem.

Przed zakupem prosimy o kliknięcie TUTAJ i przetestowanie za darmo działania transmisji. Aby dokonać opłaty mają Państwo następujące możliwości:

1. Przelew (koszt jednego biletu 7 zł brutto) – aby dokonać przelewu kliknij TUTAJ;
2. SMS (koszt jednego biletu 12,30 zł brutto) – wyślij SMS o treści: ‘AP.PLMMA’ na numer: 91058;

Kod otrzymany przy zakupie należy wpisać w oknie przekazu wideo, które pojawi się poniżej 30 minut przed wydarzeniem. Niezbędne jest odświeżenie strony. Przekaz wideo będzie można obejrzeć na tej stronie.

Join the Forum discussion on this post

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.